Bakıətrafı ərazidə yerləşən möhtəşəm Grand Hotel kurort istirahətin təzahür etdiyi gözəlliyi özündə cəmləşdirir. O, Xəzər dənizinin birinci sahil zolağında yerləşir və çimərlikdən yalnız gəzinti zolağı ilə ayrılır. Ərazidə geniş istirahət sahəsi və barları olan üç dəbdəbəli açıq hovuz var. Bura həqiqətən ecazkardır! Kiçik yaşlı qonaqlar üçün isə iki əlavə hovuz yaradılmışdır - onlar bir örtük altında yerləşirlər, bunun sayəsində uşaqlar birbaşa günəş işığından qorunur.
Binanın daxilində də möhtəşəmlik ab-havası hiss olunur. Sizə məhsuldar iş və əla istirahət üçün lazım olan hər şey burda: yüksək səviyyəli dəbli restoran, butiklər, konfrans zalı, fitnes mərkəzi və SPA! Gündəlik qayğıların bir hissəsini 24/7 fəaliyyət göstərən resepşn xidmətinə həvalə etmək olar. Bütün mənzillər və 3 eksklüziv penthaus tam təmirli vəziyyətdə icarəyə verilir. Beləliklə, gələcək sakinlər sıfırdan təmirə vaxt sərf etmədən, mənzili öz zövqünə uyğun təchiz edə bilərlər.
Grand Hotel-də icarə ilə bağlı dəstək xidməti var, yəni siz daşınmaz əmlaka sərmayə yatıra və idarəçiliyi tam əminliklə Sea Breeze nümayəndələrinə həvalə edə bilərsiniz.

The majestic The Grand located in the suburbs of Baku embodies best features of a resort. It has been positioned on the front of the Caspian Sea and only promenade strip separates it from the beach. You might find three luxurious outdoor pools with a spacious seating area and bars on the territory. Truly great! And the little ones would enjoy two additional pools which are located under a canopy/shed and thus, keep kids protected from direct sunlight.
Fell the atmosphere of grandiosity inside the building. It provides a first-class fashionable restaurant, boutiques, a conference hall, a fitness center and a SPA – whatever you need for productive work and great rest! Part of everyday routine can be delegated to the reception service, which operates 24/7. All apartments and 3 exclusive penthouses are delivered into commission with a fine finish. So future residents have the opportunity to equip housing to their taste, but not waste time on repair from the scratch.
The Grand has a rental service, enabling you to invest in real estate and safely entrust management to Sea Breeze representatives.