"Sea Breeze Şöhrət xiyabanı"nda Stiven Siqalın ulduzu təqdim olundu
İyunun 10-da 80, 90 və 2000-ci illərin ən məşhur Hollivud aktyorlarından biri, kinoprodüser, ssenarist, musiqiçi və aikido ustası Stiven Siqal "Sea Breeze Şöhrət xiyabanı"nda öz adını daşıyan ulduzu təqdim etdi. Karyerası boyunca Stiven Siqal 100-dən çox filmdə rol alıb. Bu siyahıda “Mühasirə altında”, “Qanundan yuxarı”, “Mühasirədə ölüm” və bir çox başqa filmləri göstərmək olar.
Stiven Siqal Eminə çoxillik əməkdaşlığa və dostluğa görə təşəkkür edib.
“Eminin həyatıma gətirdiyi yaradıcılığa, dostluğuna və dəstəyinə görə minnətdaram”, – deyə o bildirdi. “Bu gün gözəl Bakı şəhərindı keçirilən mərasimdə iştirak etmək mənə böyük sevinc bəxş edir,”– deyə Stiven Siqal bildirdi.

On June 10, one of the most popular Hollywood actors of the 80s, 90s and 2000s, film producer, screenwriter, musician and aikido master Steven Seagal unveiled his name star at the Sea Breeze Walk of Fame. Throughout his career, Steven Seagal has starred in more than 100 films, the most famous of which are “Under Siege,” “Above the Law,” “Death in Defiance” and many others.
Steven Seagal thanked Emin for years of cooperation and friendship.,
“I am grateful for the creativity that Emin brings into my life, for his friendship and support,” he said. “It gives me great joy to participate in the ceremony today in the beautiful city of Baku," Steven added.
Steven Seagal's signature star placed sixth at the Sea Breeze Walk of Fame. The Alley already features stars Muslim Magomayev, Tamara Sinyavskaya, Nani Bregvadze, Engelbert Humperdinck and Alessandro Safina.