"Sea Breeze Şöhrət xiyabanı"nda Stiven Siqalın ulduzu təqdim olundu
İyunun 10-da 80, 90 və 2000-ci illərin ən məşhur Hollivud aktyorlarından biri, kinoprodüser, ssenarist, musiqiçi və aikido ustası Stiven Siqal "Sea Breeze Şöhrət xiyabanı"nda öz adını daşıyan ulduzu təqdim etdi. Karyerası boyunca Stiven Siqal 100-dən çox filmdə rol alıb. Bu siyahıda “Mühasirə altında”, “Qanundan yuxarı”, “Mühasirədə ölüm” və bir çox başqa filmləri göstərmək olar.
Stiven Siqal Eminə çoxillik əməkdaşlığa və dostluğa görə təşəkkür edib.
“Eminin həyatıma gətirdiyi yaradıcılığa, dostluğuna və dəstəyinə görə minnətdaram”, – deyə o bildirdi. “Bu gün gözəl Bakı şəhərindı keçirilən mərasimdə iştirak etmək mənə böyük sevinc bəxş edir,”– deyə Stiven Siqal bildirdi.

Стивен Сигал открыл именную звезду на Sea Breeze Walk Of Fame
10 июня один из самых популярных актеров Голливуда 80х, 90х и 2000х, кинопродюсер, сценарист, музыкант и мастер айкидо Стивен Сигал открыл именную звезду на Sea Breeze Walk of Fame. За всю свою карьеру Стивен Сигал снялся более чем в 100 фильмах, самые известные из которых – “В осаде”, “Над законом”, “Смерти вопреки” и многие другие.
Стивен Сигал поблагодарил Эмина за десятилетнее сотрудничество и дружбу.
"Я благодарен за ту креативность, которую Эмин привносит в мою жизнь, за его дружбу и поддержку, – сказал он. – Для меня большая радость участвовать сегодня в церемонии в прекрасном городе Баку".
Именная звезда Стивена Сигала стала шестой на Sea Breeze Walk of Fame. На Аллее уже представлены звезды Муслима Магомаева, Тамары Синявской, Нани Брегвадзе, Энгельберта Хампердинка и Алессандро Сафина.