Sea Breeze-də HyperDrive Fest26 avtomobil festivalı keçiriləcək
6 sentyabr tarixində Sea Breeze ənənəvi HyperDrive Fest26 festivalına ev sahibliyi edəcək. Bu il tədbir ilk dəfə Dream Group International-ın təşkilati dəstəyi ilə Sea Breeze Marina Yacht Club ərazisində keçiriləcək. Festival avtomobil mədəniyyətini, dəniz və yaxta klubunun atmosferini bir araya gətirəcək.
Festival qonaqlarını nadir modellər və avtomobil həvəskarlarının maraqlı layihələri də daxil olmaqla, unikal avtomobillərdən ibarət ekspozisiya gözləyir. Ərazidə həmçinin tərəfdaş stendləri, qida və içki zonaları, musiqi müşayiəti və digər fəaliyyətlər təqdim olunacaq.
HyperDrive Fest26 Sea Breeze-də tədbirlər mövsümünü davam etdirərək kolleksiyaçıları, avtomobil həvəskarlarını və bu sahənin entuziastlarını bir araya gətirəcək. Festival çərçivəsində qonaqlar qeyri-adi avtomobil layihələri ilə tanış olmaq, təcrübə mübadiləsi aparmaq və vahid icma atmosferində gün keçirmək imkanı əldə edəcəklər.

HyperDrive Fest26 Automotive Festival to Take Place at Sea Breeze
On September 6, the resort city Sea Breeze will host the annual HyperDrive Fest26 festival. This year, for the first time the event will be held at Sea Breeze Marina Yacht Club with the organizational support of Dream Group International, bringing together automotive culture, a maritime atmosphere, and the unique setting of the yacht club.
Guests will have the opportunity to explore an exhibition of unique automobiles, including rare models and interesting projects created by automotive enthusiasts. The venue will also feature partner stands, food and beverage areas, live music, and other activities.
HyperDrive Fest26 will be another highlight of the Sea Breeze events calendar, bringing together collectors, car enthusiasts, and members of the automotive community to discover remarkable automotive projects, connect with like-minded people, and enjoy a day shaped by a shared passion for cars.