Sea Breeze-də HyperDrive Fest26 avtomobil festivalı keçiriləcək
6 sentyabr tarixində Sea Breeze ənənəvi HyperDrive Fest26 festivalına ev sahibliyi edəcək. Bu il tədbir ilk dəfə Dream Group International-ın təşkilati dəstəyi ilə Sea Breeze Marina Yacht Club ərazisində keçiriləcək. Festival avtomobil mədəniyyətini, dəniz və yaxta klubunun atmosferini bir araya gətirəcək.
Festival qonaqlarını nadir modellər və avtomobil həvəskarlarının maraqlı layihələri də daxil olmaqla, unikal avtomobillərdən ibarət ekspozisiya gözləyir. Ərazidə həmçinin tərəfdaş stendləri, qida və içki zonaları, musiqi müşayiəti və digər fəaliyyətlər təqdim olunacaq.
HyperDrive Fest26 Sea Breeze-də tədbirlər mövsümünü davam etdirərək kolleksiyaçıları, avtomobil həvəskarlarını və bu sahənin entuziastlarını bir araya gətirəcək. Festival çərçivəsində qonaqlar qeyri-adi avtomobil layihələri ilə tanış olmaq, təcrübə mübadiləsi aparmaq və vahid icma atmosferində gün keçirmək imkanı əldə edəcəklər.

В Sea Breeze состоится автомобильный фестиваль HyperDrive Fest26
6 сентября город-курорт Sea Breeze примет ежегодный фестиваль HyperDrive Fest26. В этом году мероприятие впервые пройдёт на территории Sea Breeze Marina Yacht Club при организационной поддержке Dream Group International, объединив автомобильную культуру, морскую атмосферу и пространство яхт-клуба.
Гостей фестиваля ждёт экспозиция уникальных автомобилей, среди которых — редкие модели и интересные проекты автомобильных энтузиастов. На территории также будут представлены партнёрские стенды, зоны еды и напитков, музыкальное сопровождение и другие активности.
HyperDrive Fest26 продолжит сезон мероприятий Sea Breeze и станет местом встречи для коллекционеров, автолюбителей и энтузиастов, где можно будет познакомиться с необычными автомобильными проектами, обменяться опытом и провести день в атмосфере единого сообщества.