Emin Ağalarov “Şəxsi brendinqin hüdudları” biznes forumunda məruzəçi kimi çıxış etdi
Noyabrın 22-dən 24-dək Moskvanın Hyatt Regency hotelində “Şəxsi brendinqin hüdudları” (Грани Личного Бренда) adlı biznes forum keçirildi. Üç gün ərzində ekspertlər biznes mühitində, eləcə də digər sahələrdə şəxsi brendin inkişaf etdirilməsi ilə bağlı mövzuları geniş şəkildə müzakirə etdilər.
Tədbir iştirakçıları biznesin inkişafı perspektivləri haqqında danışaraq, tapşırıqların komanda üzvlərinə ötürülməsi, effektiv komandaların yaradılması və layihələrin miqyasının artırılması ilə bağlı məsələləri müzakirə etdilər, eləcə də liderlik və netvörkinq əlaqələrinin qurulması barədə fikir mübadiləsi apardılar.
Tədbirdə spiker qismində iştirak edən Agalarov Development şirkətinin prezidenti, Sea Breeze kurort şəhərciyinin sahibi Emin Ağalarov “Əsrlərlə davam edəcək biznes. Biznes, fəaliyyət prinsipləri və şəxsi brend haqqında səmimi söhbət” mövzusunda çıxış etdi.
Üç gün ərzində forum çərçivəsində Sea Breeze tərəfindən lotereya da keçirildi. Emin Ağalarovun məhz çıxışı zamanı təsadüfi seçim əsasında müəyyən etdiyi qalibə Sea Breeze-də beş günlük qalmaq fürsəti hədiyyə olundu. Qalibi təbrik edirik!

Emin Agalarov Spoke At The "Facets of Personal Brand" Business Forum
From November 22 to 24, the Moscow Hyatt Regency hosted the "Facets of Personal Brand" business forum. Over three days, experts thoroughly and leisurely discussed topics of personal brand development in the business environment and beyond.
The event participants talked about the prospects for business development, discussed issues related to delegation, creating effective teams and scaling projects, and reflected on leadership and networking issues.
The speaker of the event was Emin Agalarov, President of Agalarov Development, and owner of the resort town Sea Breeze. The topic of the speech: "Business for centuries. A frank conversation about business, principles of work and personal brand."
Over three days, a lottery was held as part of the forum, in which anyone could take part, trying their luck. During his performance, Emin Arasovich drew a ticket, and one of the participants won the chance to stay five days at Sea Breeze. Congratulations to the winner!