Sea Breeze ABB Bank-ın təşkilatçılığı ilə keçirilmiş ipoteka sərgisində iştirak etdi
İyunun 1-də Beynəlxalq Muğam Mərkəzində Azərbaycanın aparıcı bankı olan ABB Bank tərəfindən ipoteka sərgisi keçirildi.
Sərgidə Sea Breeze şirkəti məlumat stendi ilə iştirak etdi. Burada tədbir ziyarətçiləri və iştirakçıları ipoteka təklifləri və kurort şəhərciyinin layihə fondu haqqında məlumat əldə etdilər.
Sərgidə həmçinin Caspian Dream Liner flaqman layihəsinin maketi də təqdim olundu. Sərgi iştirakçıları və qonaqları Sea Breeze-in bu möhtəşəm layihəsi ilə tanış olmaqla bərabər, kurort şəhərciyində daşınmaz əmlakın alınması ilə bağlı bütün məlumatları əldə etdilər.

Sea Breeze took part in the mortgage exhibition by ABB Bank
On June 1, the International Mugam Center hosted a mortgage exhibition by ABB Bank, the leading bank of Azerbaijan.
Sea Breeze presented an information stand, where visitors and participants of the event learned about mortgage offers and the project fund of the resort city.
Also a model of the flagship project Caspian Dream Liner was presented at the exhibition. Participants and guests of the exhibition got acquainted with this grandiose project by Sea Breeze and learned all the details about the purchase of real estate in the resort town.