Sea Breeze ABB Bank-ın təşkilatçılığı ilə keçirilmiş ipoteka sərgisində iştirak etdi
İyunun 1-də Beynəlxalq Muğam Mərkəzində Azərbaycanın aparıcı bankı olan ABB Bank tərəfindən ipoteka sərgisi keçirildi.
Sərgidə Sea Breeze şirkəti məlumat stendi ilə iştirak etdi. Burada tədbir ziyarətçiləri və iştirakçıları ipoteka təklifləri və kurort şəhərciyinin layihə fondu haqqında məlumat əldə etdilər.
Sərgidə həmçinin Caspian Dream Liner flaqman layihəsinin maketi də təqdim olundu. Sərgi iştirakçıları və qonaqları Sea Breeze-in bu möhtəşəm layihəsi ilə tanış olmaqla bərabər, kurort şəhərciyində daşınmaz əmlakın alınması ilə bağlı bütün məlumatları əldə etdilər.

1 июня в Международном Центре Мугама состоялась ипотечная выставка от банка ABB – ведущего банка Азербайджана.
Компания Sea Breeze представила информационный стенд, благодаря которому посетители и участники мероприятия узнали информацию про ипотечные предложения и проектный фонд города-курорта.
Также на выставке был представлен макет флагманского проекта Caspian Dream Liner: участники и гости выставки ознакомились с грандиозным проектом Sea Breeze и узнали все подробности про покупку недвижимости на территории города-курорта.