Bakıda COP29 konfransı başa çatdı: Sea Breeze-dən tədbirin yekun hesabatı
Bakıda keçirilmiş COP29 konfransı başa çatdı. Tədbir çərçivəsində Sea Breeze Çin, Özbəkistan, Qazaxıstan, Qırğızıstan, Afrika ölkələri və digər dövlətlərdən ümumilikdə 3659 qonağa ev sahibliyi etdi!
Qonaqların yerləşdirilməsi üçün 2232 mənzil icarəyə verilmiş, 1271 işçi cəlb edilmiş, konfrans iştirakçılarına 1067 buket təqdim edilmişdir. Bundan başqa, Sea Breeze-də geniş miqyaslı əyləncəli tədbirlər də təşkil olundu: Polo Residences və Park Residences 2 komplekslərində milli musiqinin müşayiəti ilə qonaqlar ləzzətli kababları daddılar, restoranlarda canlı musiqi ilə şou proqramlardan zövq aldılar, səhərləri isə geniş çeşiddə təamların təqdim olunduğu səhər yeməyi ilə açdılar.
Sea Breeze komandası COP29 iştirakçılarını böyük sevinclə qarşılayaraq, onların maksimal rahatlığı üçün əlindən gələni etdi. Qonaqlar səmimi qarşılanmadan məmnun qaldılar.
COP29 iqlim dəyişikliyi ilə bağlı BMT-nin ən mühüm konfransıdır. BMT-nin İqlim Dəyişikliyi üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının iyirmi doqquzuncu sessiyası noyabrın 11-dən 22-dək keçirilib və bu günə kimi Azərbaycanda keçirilən ən böyük tədbir hesab olunur.

В Баку завершилась конференция COP29, в рамках которой в Sea Breeze прибыло 3659 гостей из самых разных стран: Китая, Африки, Узбекистана, Казахстана, Кыргызстана и многих других!
Для размещения гостей были сданы 2232 квартиры, задействован 1271 сотрудник, подарены 1067 букетов участницам конференции. В Sea Breeze были организованы масштабные развлекательные мероприятия: барбекю-вечеринки с национальной музыкой и танцами в кварталах Polo Residences и Park Residences 2, вечерние шоу-программы с живой музыкой в ресторанах, а каждое утро гостей начиналось с разнообразных завтраков.
Команда Sea Breeze с большой радостью встретила участников COP29, стараясь делать всё для максимального удобства временных резидентов. Гости остались довольны теплым приемом, в отзывах отмечали высокий уровень сервиса и гостеприимства, красоту резиденций и общий комфорт проживания.
COP29 – важнейшая конференции ООН по изменению климата. Двадцать девятая сессия конференции сторон Рамочной конвенции ООН об изменении климата прошла с 11 по 22 ноября и стала самым масштабным мероприятием Азербайджана на сегодняшний день.