Bakıda COP29 konfransı başa çatdı: Sea Breeze-dən tədbirin yekun hesabatı
Bakıda keçirilmiş COP29 konfransı başa çatdı. Tədbir çərçivəsində Sea Breeze Çin, Özbəkistan, Qazaxıstan, Qırğızıstan, Afrika ölkələri və digər dövlətlərdən ümumilikdə 3659 qonağa ev sahibliyi etdi!
Qonaqların yerləşdirilməsi üçün 2232 mənzil icarəyə verilmiş, 1271 işçi cəlb edilmiş, konfrans iştirakçılarına 1067 buket təqdim edilmişdir. Bundan başqa, Sea Breeze-də geniş miqyaslı əyləncəli tədbirlər də təşkil olundu: Polo Residences və Park Residences 2 komplekslərində milli musiqinin müşayiəti ilə qonaqlar ləzzətli kababları daddılar, restoranlarda canlı musiqi ilə şou proqramlardan zövq aldılar, səhərləri isə geniş çeşiddə təamların təqdim olunduğu səhər yeməyi ilə açdılar.
Sea Breeze komandası COP29 iştirakçılarını böyük sevinclə qarşılayaraq, onların maksimal rahatlığı üçün əlindən gələni etdi. Qonaqlar səmimi qarşılanmadan məmnun qaldılar.
COP29 iqlim dəyişikliyi ilə bağlı BMT-nin ən mühüm konfransıdır. BMT-nin İqlim Dəyişikliyi üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının iyirmi doqquzuncu sessiyası noyabrın 11-dən 22-dək keçirilib və bu günə kimi Azərbaycanda keçirilən ən böyük tədbir hesab olunur.

The COP29 Conference Ended In Baku: Summing Up
The COP29 conference has ended in Baku. During this conference, 3,659 guests from various countries arrived at Sea Breeze: China, Africa, Uzbekistan, Kazakhstan, Kyrgyzstan, and many others!
2,232 apartments were rented out to accommodate the guests, 1,271 employees were involved, and 1,067 bouquets were presented to conference participants. Sea Breeze organized large-scale entertainment events: barbecue parties with national music and dancing in the Polo Residences and Park Residences 2 quarters, evening show programs with live music in restaurants, and guests began with various breakfasts each morning.
The Sea Breeze team was pleased to welcome the COP29 participants, trying to do everything to ensure the maximum convenience of temporary residents. The guests were pleased with the warm welcome. In their reviews, they noted the high level of service and hospitality, the beauty of the residences, and the overall comfort of living.
COP29 is the most important UN conference on climate change. The twenty-ninth session of the Conference of the Parties to the UN Framework Convention on Climate Change was held from 11 to 22 November and has become the largest event in Azerbaijan.