Sea Breeze rahatlığı ilə seçilən Prime Residence layihəsinin yeni binalarında mənzil satışına başladığını elan edir. Mənzillər təmirsiz təhvil verilir – sakinlərin öz dizayn ideyalarını həyata keçirmək imkanı var.
Prime Residence birinci sahil xəttində mükəmməl yaşayış şəraiti təmin edir. Bu, müxtəlif ölçülü mənzilləri olan binalar kompleksidir. 3 və 4-cü korpuslarda mənzillər təmirsiz təhvil verilir. Kompleks yaxşı inkişaf etmiş infrastruktura malikdir: iki hovuz, avtodayanacaq, uşaq meydançaları və istirahət zonaları.
Sea Breeze-də əmlak dəyərinin illik artım faizi 15-35% arasında dəyişir. Siz də Prime Residence rezidenti olmağa tələsin!

Apartments in buildings 3 and 4 of Prime Residence are now on sale
Sea Breeze has announced the start of real estate sales in new buildings of the Prime Residence project. The apartments are rented out without renovation – residents have the opportunity to implement their own design concept.
The architectural quarter of Prime Residence offers excellent conditions for living on the first coastline. This is a complex of buildings with apartments of different sizes. In buildings 3 and 4, apartments are rented out without renovation. The complex has a well-developed infrastructure: two swimming pools, parking, children's playgrounds and recreation areas.
The annual growth in the cost of real estate in Sea Breeze is from 15% to 35%. Hurry up to become a resident of Prime Residence!