Mayın 13-dən 18-dək Kazanda Agalarov Development şirkətinin prezidenti və Azərbaycan-Rusiya İşgüzar Şurasının rəhbəri Emin Ağalarovun iştirak ilə “Rusiya – İslam Dünyası: KazanForum” forumu keçirilir. Sea Breeze “International Property Market” sərgisinin tərəfdaşıdır və Xəzər dənizində salınmış süni adalarda tikilən Halfmoon və Caspian Dream Liner layihələrini təqdim etdi.
Stend federal və regional hakimiyyət orqanlarının nümayəndələri tərəfindən ziyarət edildi. Emin Ağalarov qlobal daşınmaz əmlak tendensiyaları ilə bağlı keçirilən sessiyada da çıxış edərək kurortu investorlara təqdim etdi.
Mayın 15-də Rusiya-BƏƏ İşgüzar Şurası və Robototexnika Bazarı İştirakçılarının Milli Assosiasiyası ilə əməkdaşlıq müqavilələri imzalandı.

Эмин Агаларов представил проекты Sea Breeze на KazanForum
С 13 по 18 мая в Казани проходит форум «Россия – Исламский мир: KazanForum», в котором принимает участие президент Agalarov Development и глава Азербайджано-Российского делового совета Эмин Агаларов. Sea Breeze стал партнёром выставки International Property Market и представил проекты Halfmoon и Caspian Dream Liner, строящиеся на искусственных островах в Каспийском море.
Стенд посетили представители федеральных и региональных властей. Эмин Агаларов также выступил на сессии о глобальных трендах в недвижимости и презентовал курорт инвесторам.
15 мая были подписаны соглашения о сотрудничестве с Российско-Эмиратским деловым советом и Национальной ассоциацией участников рынка робототехники.