Musiqi ilə: Sea Breeze Resort Dubay Musiqi Festivalında unikal layihələr təqdim edəcək
Sea Breeze Resort günəşli Dubayda ən parlaq tədbirlərdən birində iştirak edəcək. Noyabrın 1-dən 5-dək Best Music Fest-də Sea Breeze Resort komandası dəniz sahilində unikal daşınmaz əmlak layihələri ilə plan təqdim edəcək. Mütəxəssislər Xəzər sahilində yerləşən kurort şəhərciyində yüksək xidmət səviyyəsini və əla yerləşməni özündə birləşdirən komfortlu yaşayış binası layihəsini təqdim edəcəklər.
Sea Breeze Musiqi Günü 3 noyabrda baş tutacaq! Konsertdə xüsusi olaraq festivalın qonaqları üçün sevimli sənətçilər çıxış edəcəklər: EMIN, Jony, Bahh Tee & Turken, Gayazovs brothers - konsertdə həm hamının sevimli hitləri, həm də sənətçilərin yeni mahnıları səslənəcək.
Musiqi festivalında iştirak təkcə çoxlu müsbət emosiyalar gətirməyəcək, həm də Sea Breeze Resort-un təsirli layihələri ilə tanış olmaq üçün əla fürsət olacaqdır.

Знакомство под музыку: Sea Breeze Resort представит уникальные проекты на музыкальном фестивале в Дубае
31 10.2023
Sea Breeze Resort примет участие в одном из ярких мероприятий солнечного Дубая. С 1 по 5 ноября на фестивале Best Music Fest команда Sea Breeze Resort представит стенд с уникальными проектами недвижимости на берегу моря. Эксперты презентуют проект комфортабельного жилья в курортном городе на побережье Каспия, где сочетаются высокий уровень сервиса и прекрасное местоположение.
3 ноября состоится Sea Breeze Music Day! Специально для гостей фестиваля выступят любимые артисты: EMIN, Jony, Bahh Tee & Turken, Gayazovs brothers – на концерте прозвучат как любимые всеми хиты, так и новые песни артистов.
Участие в музыкальном фестивале подарит не только море позитива, но и станет отличным поводом познакомиться с впечатляющими проектами Sea Breeze Resort.