Musiqi ilə: Sea Breeze Resort Dubay Musiqi Festivalında unikal layihələr təqdim edəcək
Sea Breeze Resort günəşli Dubayda ən parlaq tədbirlərdən birində iştirak edəcək. Noyabrın 1-dən 5-dək Best Music Fest-də Sea Breeze Resort komandası dəniz sahilində unikal daşınmaz əmlak layihələri ilə plan təqdim edəcək. Mütəxəssislər Xəzər sahilində yerləşən kurort şəhərciyində yüksək xidmət səviyyəsini və əla yerləşməni özündə birləşdirən komfortlu yaşayış binası layihəsini təqdim edəcəklər.
Sea Breeze Musiqi Günü 3 noyabrda baş tutacaq! Konsertdə xüsusi olaraq festivalın qonaqları üçün sevimli sənətçilər çıxış edəcəklər: EMIN, Jony, Bahh Tee & Turken, Gayazovs brothers - konsertdə həm hamının sevimli hitləri, həm də sənətçilərin yeni mahnıları səslənəcək.
Musiqi festivalında iştirak təkcə çoxlu müsbət emosiyalar gətirməyəcək, həm də Sea Breeze Resort-un təsirli layihələri ilə tanış olmaq üçün əla fürsət olacaqdır.

Sea Breeze Resort will take part in one of the brightest events of sunny Dubai. From November 1st to 5th, at the Best Music Fest, The Sea Breeze Resort team will present a stand with unique real estate projects on the seashore. Experts will present a project of comfortable housing in a resort town on the Caspian coast, which combines a high level of service and an excellent location.
Sea Breeze Music Day will take place on November 3! Especially for festival guests, beloved artists will perform: EMIN, Jony, Bahh Tee & Turken, Gayazovs brothers - the concert will feature both the favorite hits of all time and the artists' new songs.
Participation in the music festival will not only give you a lot of positive emotions, but will also be an excellent opportunity to get acquainted with impressive Sea Breeze Resort projects.