Sea Breeze-də Riki Martinin konserti keçdi
Avqustun 2-də Sea Breeze Resort-un yay açıq səma konsert məkanında dünyaşöhrətli müğənni, bəstəkar və aktyor Riki Martin Bakıda ilk konserti ilə çıxış etdi. O, “Maria”, “The Cup of Life”, "Adrenalina", "Nobody Wants to Be Lonely", "Livin’ la Vida Loca" kimi hitləri ifa etdi. Konserti 10 000-dən çox tamaşaçı canlı izlədi.
“Burada olmaqdan çox şadam. Üzünüzdəki təbəssümə baxaraq, enerjinizi hiss edərək və necə rəqs etdiyinizi görərək deyə bilərəm ki, heyrətamiz bir axşam olacaq. Bu gün mən hekayəmi musiqi vasitəsilə danışacağam – həyat yolumu, sevinc, kədər və digər duyğularımı. Bütün bunlar Bakıda olacaq”, – deyə Riki Martin tamaşaçılara müraciət etdi.
Axşam gözəl musiqi, inanılmaz işıq effektləri və alovlu rəqslərlə zəngin idi. Sea Breeze-in yay konsertləri üçün ənənəvi olan atəşfəşanlıq isə səmanı min bir rəngə boyadı. İstedadlı irlandiyalı multimedia sənətçisi “People Like Us”  atmosferli DJ dəsti ilə şounu davam etdirdi.
Həmin gün görkəmli sənətkarlar və dünyaşöhrətli ulduzların nailiyyətlərini əbədiləşdirən “Sea Breeze” Şöhrət Xiyabanında Riki Martinin ulduzu da öz yerini aldı.
Konsertin təşkilində göstərdikləri köməyə görə, iTicket Production, A+A Events və iticket.az-a təşəkkürümüzü bildiririk.

В Sea Breeze прошел концерт Рики Мартина
Второго августа всемирно известный певец, автор песен и актер Рики Мартин дал свой первый концерт в Баку, на летней опен-эйр площадке в Sea Breeze Resort. Он исполнил такие хиты, как “Maria”, “The Cup of Life”, "Adrenalina", "Nobody Wants to Be Lonely", "Livin’ la Vida Loca". На концерт пришло более 10 000 зрителей, билеты были распроданы за несколько дней до концерта.
«Я очень рад быть здесь. Глядя на ваши улыбки, видя вашу энергию и то, как вы танцуете, могу сказать, что это будет потрясающий вечер. Сегодня я собираюсь рассказать свою историю посредством музыки – свой путь, свои моменты радости, грусти и других эмоций. И это все в Баку», - сказал Рики Мартин, обращаясь к публике.
Вечер был наполнен замечательной музыкой, невероятными световыми эффектами и зажигательными танцами. Традиционные для всех летних концертов Sea Breeze фейерверки раскрасили небо. Шоу продолжилось атмосферным DJ-сетом от одаренного ирландского мультимедийного художника People Like Us.
В тот же день звезда Рики Мартина зажглась на Sea Breeze Walk of Fame – Аллее славы, увековечивающей достижения выдающихся деятелей искусства.
Выражаем благодарность iTicket Production, A+A Events и iticket.az за помощь в организации концерта.