Sea Breeze-də Riki Martinin konserti keçdi
Avqustun 2-də Sea Breeze Resort-un yay açıq səma konsert məkanında dünyaşöhrətli müğənni, bəstəkar və aktyor Riki Martin Bakıda ilk konserti ilə çıxış etdi. O, “Maria”, “The Cup of Life”, "Adrenalina", "Nobody Wants to Be Lonely", "Livin’ la Vida Loca" kimi hitləri ifa etdi. Konserti 10 000-dən çox tamaşaçı canlı izlədi.
“Burada olmaqdan çox şadam. Üzünüzdəki təbəssümə baxaraq, enerjinizi hiss edərək və necə rəqs etdiyinizi görərək deyə bilərəm ki, heyrətamiz bir axşam olacaq. Bu gün mən hekayəmi musiqi vasitəsilə danışacağam – həyat yolumu, sevinc, kədər və digər duyğularımı. Bütün bunlar Bakıda olacaq”, – deyə Riki Martin tamaşaçılara müraciət etdi.
Axşam gözəl musiqi, inanılmaz işıq effektləri və alovlu rəqslərlə zəngin idi. Sea Breeze-in yay konsertləri üçün ənənəvi olan atəşfəşanlıq isə səmanı min bir rəngə boyadı. İstedadlı irlandiyalı multimedia sənətçisi “People Like Us”  atmosferli DJ dəsti ilə şounu davam etdirdi.
Həmin gün görkəmli sənətkarlar və dünyaşöhrətli ulduzların nailiyyətlərini əbədiləşdirən “Sea Breeze” Şöhrət Xiyabanında Riki Martinin ulduzu da öz yerini aldı.
Konsertin təşkilində göstərdikləri köməyə görə, iTicket Production, A+A Events və iticket.az-a təşəkkürümüzü bildiririk.

On August 2nd, global music icon, singer, songwriter, and actor Ricky Martin gave his first concert in Baku at the open-air summer venue in Sea Breeze Resort. He performed his greatest hits, such as “Maria,” “The Cup of Life,” "Adrenalina," "Nobody Wants to Be Lonely," "Livin’ la Vida Loca," and many others. The venue gathered over 10,000 people, and tickets sold out a few days before the concert.
“I’m very excited to be here. By looking at your smiles, energy, and dancing, I can tell it will be a beautiful evening. So tonight, I’m going to share my story through my music – my journey, my moments of joy and sadness, and everything in between, and it’s here in Baku,” said Ricky Martin.
The night was filled with great music, outstanding lighting effects, and vibrant dances. As is traditional for all Sea Breeze summer concerts, fireworks lit up the sky. After the electrifying performance, talented Irish multimedia artist People Like Us took the turn to set the dance floor on fire.
On the same day, Ricky Martin's star was added to the Sea Breeze Walk of Fame – an inspiring project that acknowledges the achievements of prominent people in the arts.
We would like to thank for help in organizing the concert iTicket Production, A+A Events and iticket.az.