Yanvar ayının altısı və yeddisində Dubayda çoxdan gözlənilən musiqi festivallarından biri – “Jara Fest 2024” keçiriləcək. Məşhur və parlaq estrada ulduzları – Emin, Jony, Yeqor Krid, Ani Lorak və başqaları dünyanın ən gözəl turizm məkanlarından birində toplaşacaqlar.
Ərəb körfəzinə baxan Jumeirah Beach Hotel-də Sea Breeze unikal daşınmaz əmlak layihələri ilə öz stendini də təqdim edəcək. Tədbirin qonaqları layihələrimiz haqqında ətraflı məlumat ala və onları maraqlandıran suallara cavab tapa biləcəklər.
Siz də sevdiyiniz musiqiləri dinləmək və Sea Breeze-də investisiya imkanları haqqında ətraflı öyrənmək istəyirsinizsə, “Jara Fest”də sizi görməkdən məmnun olarıq.

Шестого и седьмого января в Дубае состоится один из самых долгожданных музыкальных фестивалей – «Жара Fest 2024». В одном из самых красивых туристических мест соберутся самые яркие звезды эстрады: Emin, Jony, Егор Крид, Ани Лорак и другие.
В Jumeirah Beach Hotel, с видом на Персидский залив, Sea Breeze представит свой стенд с уникальными проектами недвижимости. Все гости мероприятия смогут получить детальную информацию о наших проектах и задать интересующие вопросы.
Мы будем рады видеть вас на мероприятии, где вы сможете отдохнуть под любимую музыку и узнать больше об инвестиционных возможностях проекта.