Sea Breeze Resort Dubayda keçirilən Beynəlxalq “Dvijenie” zirvə görüşünün baş tərəfdaşı kimi çıxış edib
02 03.2024
Martın 1 və 2-də Dubayda Azərbaycan, Rusiya, Çin, Hindistan, Qətər, BƏƏ, Qazaxıstan, Böyük Britaniya və digərləri daxil olmaqla, 15 ölkədən aparıcı developer şirkətlərinin mütəxəssislərini bir araya gətirən “Dvijenie” Beynəlxalq Daşınmaz Əmlak Zirvə Görüşü keçirilib.
Sea Breeze-in nümayəndələri forum iştirakçılarını bu irimiqyaslı layihə ilə tanış edib, onun investisiya potensialı, güclü biznes imkanları və müasir Azərbaycanda inkişaf bazarının xüsusiyyətləri barədə danışıblar.
Sammitdə daşınmaz əmlak sahəsində tanınmış ekspertlər, memarlar, beynəlxalq şirkətlərin sahibləri və müxtəlif ölkələrdən olan sahibkarlar çıxış ediblər. Sea Breeze-dən layihənin kommersiya direktoru Ayaz Tağıyev iştirakçıları kurort-şəhər layihəsi ilə tanış edib, investisiya perspektivləri haqqında ətraflı danışıb, kommersiya direktorunun müavini Ena-Kameliya Məlikova isə “Sea Breeze layihəsinin timsalında Azərbaycanda inkişaf” mövzusunda çıxış edib.

Sea Breeze Resort выступил генеральным партнером Международного саммита «Движение» в Дубае
1 и 2 марта в Дубае состоялся Международный саммит недвижимости «Движение», объединивший специалистов ведущих девелоперских компаний из 15 стран мира, среди которых Азербайджан, Россия, Китай, Индия, Катар, ОАЭ, Казахстан, Великобритания и другие.
Представители Sea Breeze познакомили участников форума с масштабным проектом, рассказали о его инвестиционном потенциале, впечатляющих возможностях для бизнеса и особенностях рынка девелопмента в современном Азербайджане.
На саммите выступили известные эксперты сферы недвижимости, архитекторы, владельцы международных компаний и предприниматели из разных стран. В качестве спикеров от Sea Breeze выступили коммерческий директор проекта Аяз Тагиев, который познакомил участников с проектом города-курорта и подробно рассказал об инвестиционных перспективах, и заместитель коммерческого директора Эна-Камелия Меликова с докладом на тему «Девелопмент в Азербайджане на примере проекта Sea Breeze».