Sea Breeze Resort Dubayda keçirilən Beynəlxalq “Dvijenie” zirvə görüşünün baş tərəfdaşı kimi çıxış edib
02 03.2024
Martın 1 və 2-də Dubayda Azərbaycan, Rusiya, Çin, Hindistan, Qətər, BƏƏ, Qazaxıstan, Böyük Britaniya və digərləri daxil olmaqla, 15 ölkədən aparıcı developer şirkətlərinin mütəxəssislərini bir araya gətirən “Dvijenie” Beynəlxalq Daşınmaz Əmlak Zirvə Görüşü keçirilib.
Sea Breeze-in nümayəndələri forum iştirakçılarını bu irimiqyaslı layihə ilə tanış edib, onun investisiya potensialı, güclü biznes imkanları və müasir Azərbaycanda inkişaf bazarının xüsusiyyətləri barədə danışıblar.
Sammitdə daşınmaz əmlak sahəsində tanınmış ekspertlər, memarlar, beynəlxalq şirkətlərin sahibləri və müxtəlif ölkələrdən olan sahibkarlar çıxış ediblər. Sea Breeze-dən layihənin kommersiya direktoru Ayaz Tağıyev iştirakçıları kurort-şəhər layihəsi ilə tanış edib, investisiya perspektivləri haqqında ətraflı danışıb, kommersiya direktorunun müavini Ena-Kameliya Məlikova isə “Sea Breeze layihəsinin timsalında Azərbaycanda inkişaf” mövzusunda çıxış edib.

On March 1 and 2, the International Real Estate Summit “Dvizhenie” was held in Dubai, bringing together specialists from leading development companies from 15 countries, including Azerbaijan, Russia, China, India, Qatar, UAE, Kazakhstan, Great Britain and others.
Representatives of Sea Breeze introduced the forum participants to the large-scale project, talked about its investment potential, impressive business opportunities and features of the development market in modern Azerbaijan.
Well-known real estate experts, architects, owners of international companies and entrepreneurs from different countries spoke at the summit. The speakers from Sea Breeze were the commercial director of the project, Ayaz Tagiyev, who introduced the participants to the resort city project and spoke in detail about investment prospects, and the deputy commercial director, Ena-Kamelia Melikova, with a report on the topic “Development in Azerbaijan using the example of the Sea Breeze project”.