Oktyabrın 28-29-da Moskvanın Marriott Royal Aurora otelində xaricdə daşınmaz əmlaka investisiya yatırmağa hazır olan bir çox maraqlı iştirakçıları cəlb edən MIPIF xarici daşınmaz əmlak sərgisi keçirilib.
Sea Breeze-in satış və investisiyalar üzrə direktor müavini Ena-Kameliya Məlikova, Azərbaycanın investisiya cəlbediciliyini vurğulayaraq, daşınmaz əmlak bazarının statistikasını bölüşüb. Sea Breeze Resort-un nümayəndəsi cari və gələcək layihələri təqdim edib, həmçinin gəlir sahəsində proqnozlarını paylaşıb.
Bu tədbir potensial investorlar üçün perspektivlərin genişləndirilməsinə imkan verdi və xarici əmlak sahəsində təcrübə və bilik mübadiləsi üçün yeni imkanlar yaratdı.

Sea Breeze Resort на выставке зарубежной недвижимости MIPIF 2023
28-29 октября в московском отеле Marriott Royal Aurora прошла выставка зарубежной недвижимости MIPIF, которая привлекла множество заинтересованных участников, готовых инвестировать в недвижимость за рубежом.
Заместитель директора по продажам и инвестициям Sea Breeze Эна-Камелия Меликова осветила инвестиционную привлекательность Азербайджана и поделилась статистикой рынка недвижимости. Представительница Sea Breeze Resort презентовала текущие и будущие проекты, а также поделилась прогнозами в области доходности.
Событие позволило значительно расширить горизонты для потенциальных инвесторов и дало новые возможности для обмена опытом и знаниями в области зарубежной недвижимости.