Oktyabrın 28-29-da Moskvanın Marriott Royal Aurora otelində xaricdə daşınmaz əmlaka investisiya yatırmağa hazır olan bir çox maraqlı iştirakçıları cəlb edən MIPIF xarici daşınmaz əmlak sərgisi keçirilib.
Sea Breeze-in satış və investisiyalar üzrə direktor müavini Ena-Kameliya Məlikova, Azərbaycanın investisiya cəlbediciliyini vurğulayaraq, daşınmaz əmlak bazarının statistikasını bölüşüb. Sea Breeze Resort-un nümayəndəsi cari və gələcək layihələri təqdim edib, həmçinin gəlir sahəsində proqnozlarını paylaşıb.
Bu tədbir potensial investorlar üçün perspektivlərin genişləndirilməsinə imkan verdi və xarici əmlak sahəsində təcrübə və bilik mübadiləsi üçün yeni imkanlar yaratdı.

On October 28-29, the MIPIF International Real Estate Exhibition took place at the Moscow Marriott Royal Aurora Hotel, attracting numerous interested participants ready to invest in foreign real estate.
Ena-Kameliya Melikova, Deputy Director of Sales and Investments at Sea Breeze, highlighted the investment attractiveness of Azerbaijan and shared real estate market statistics. A representative from Sea Breeze Resort presented current and future projects and also shared profitability forecasts.
The event significantly expanded horizons for potential investors and provided new opportunities for exchanging experiences and knowledge in the field of international real estate.