Noyabrın 1-dən 5-dək Dubayda Best Music Fest musiqi festivalı keçirildi. Festivalın əsas tərəfdaşı qismində Sea Breeze Resort çıxış etdi.
Festival günləri boyunca tamaşaçılar ən məşhur rus estrada ulduzlarının ifasında sevimli hitləri dinləmək imkanı əldə etdilər. Festivalın 3-cü günü – Sea Breeze Music Day isə azərbaycanlı artistlər EMIN, Jony, Bahh Tee & Turkenin çıxışı ilə yadda qaldı.
Festivala ev sahibliyi edən Madinat Jumeirah Fort Island-da həmçinin Sea Breeze Resort pavilyonu da qonaqların üzünə açıq idi. Caspian Dream Liner flaqman layihəsi ilə Sea Breeze Resort pavilyonunda qonaqlar Xəzər dənizi sahillərində daşınmaz əmlak alışı ilə bağlı konsultasiya imkanından yararlandılar.

From November 1st to 5th, the Best Music Fest was held in Dubai, the main partner of which was Sea Breeze Resort.
The most popular Russian pop stars performed their hits, while the headliners of the third day of the festival - Sea Breeze Music Day - were Azerbaijani artists EMIN, Jony, Bahh Tee & Turken.
The festival took place on Madinat Jumeirah Fort Island. The Sea Breeze Resort pavilion with its flagship project, the Caspian Dream Liner, was also presented here. Guests of the festival could personally consult on the purchase of real estate on the Caspian shores.