Noyabrın 1-dən 5-dək Dubayda Best Music Fest musiqi festivalı keçirildi. Festivalın əsas tərəfdaşı qismində Sea Breeze Resort çıxış etdi.
Festival günləri boyunca tamaşaçılar ən məşhur rus estrada ulduzlarının ifasında sevimli hitləri dinləmək imkanı əldə etdilər. Festivalın 3-cü günü – Sea Breeze Music Day isə azərbaycanlı artistlər EMIN, Jony, Bahh Tee & Turkenin çıxışı ilə yadda qaldı.
Festivala ev sahibliyi edən Madinat Jumeirah Fort Island-da həmçinin Sea Breeze Resort pavilyonu da qonaqların üzünə açıq idi. Caspian Dream Liner flaqman layihəsi ilə Sea Breeze Resort pavilyonunda qonaqlar Xəzər dənizi sahillərində daşınmaz əmlak alışı ilə bağlı konsultasiya imkanından yararlandılar.

Sea Breeze Resort выступил партнёром музыкального фестиваля в Дубае
С 1 по 5 ноября в Дубае прошел музыкальный фестиваль Best Music Fest, главным партнером которого выступил Sea Breeze Resort.
Самые популярные звезды российской эстрады порадовали публику своими хитами, а хедлайнерами третьего дня фестиваля - Sea Breeze Music Day стали азербайджанские артисты EMIN, Jony, Bahh Tee & Turken.
Фестиваль прошел на территории Madinat Jumeirah Fort Island. Здесь же был представлен павильон Sea Breeze Resort с флагманским проектом - Caspian Dream Liner. Гости фестиваля могли лично проконсультироваться по вопросам приобретения недвижимости на берегу Каспийского моря.