Fevralın 3-də Dubayda Sea Breeze-in yeddinci satış ofisinin rəsmi açılışı oldu. Hazırda Bakı, Moskva və Təl-Əvivdə filiallar fəaliyyət göstərir. Yeni filial açılışı münasibətilə fevralın 3-dən 5-dək açıq qapı günləri keçirildi və qonaqlara kurort şəhərciyinin daşınmaz əmlak layihələri, xüsusən də Caspian Dream Liner-in maketi təqdim olundu.
Satış direktoru Ena-Kameliya Məlikova investisiya imkanlarından və Sea Breeze-in üstünlüklərindən bəhs edərək təqdimatlarla çıxış etdi. Qonaqlar Azərbaycanın qonaqpərvərliyindən zövq aldılar və ölkəmizin mədəniyyəti və adət-ənənələrinə şahidlik etdilər.
Ofis Emaar Meydanında yerləşir və qonaqları qəbul etməyə hazırdır. Sea Breeze mütəxəssisləri qonaqlara layihələr barədə ətraflı məsləhətlər verəcək və gələcəyin şəhəri ilə maraqlanan hər kəsin buradakı yeniliklərdən xəbərdar edəcəklər.

Офис Sea Breeze открылся в Дубае
3 февраля состоялось официальное открытие седьмого по счету офиса продаж Sea Breeze в Дубае. Сегодня филиалы действуют в Баку, Москве и Тель-Авиве. В честь этого события с 3 по 5 февраля прошли дни открытых дверей, где гости смогли ознакомиться с проектами недвижимости города-курорта и увидеть макет флагманского проекта – Caspian Dream Liner.
Директор по продажам Эна-Камелия Меликова провела серию презентаций, рассказав о возможностях инвестирования и преимуществах Sea Breeze. Гости смогли в полной мере прочувствовать культуру и традиции Азербайджана, на себе ощутив радушную встречу и тепло гостеприимства.
Офис удобно расположен в Emaar Square и готов принимать гостей – специалисты Sea Breeze проведут подробные консультации и в приятной обстановке познакомят всех желающих с проектами города будущего.