Sea Breeze Əbu-Dabidə keçirilmiş AIM konqresində iştirak edib
Mayın 7-dən 9-dək Sea Breeze mütəxəssislərdən ibarət komandası xalqlar arasında həmrəylik və iqtisadi əlaqələrin inkişafını dəstəkləyən və Yaxın Şərqdə aparıcı investisiya platforması olan AIM Konqresində iştirak ediblər. Tədbir “ADNEC Abu Dhabi”də (Əbu-Dabi Milli Sərgi Mərkəzi) baş tutub.
Sea Breeze şirkətinin mütəxəssisləri tədbir iştirakçılarını Xəzər dənizinin sahilində yerləşən kurort və yaşayış kompleksinin layihələri ilə tanış ediblər. Sərgiyə gələn qonaqlar Azərbaycanın investisiya cəlbediciliyi və Sea Breeze-in investorlar üçün yaratdığı imkanlar haqqında məlumat əldə ediblər.
AIM konqresi yeni tərəfdaşlıqlar və iqtisadi artım imkanları yaratmaqla daha güclü qlobal iqtisadiyyat üçün şərait yaratmağa həsr olunmuş müstəqil beynəlxalq təşkilat olan “AIM Global Foundation” tərəfindən təşkil edilən illik investisiya toplantısıdır.

Sea Breeze стал участником конгресса AIM в Абу-Даби
С 7 по 9 мая специалисты Sea Breeze принимали участие в конгрессе AIM – ведущей инвестиционной платформе на Ближнем Востоке, которая поддерживает солидарность и развитие экономических отношений между нациями. Мероприятие прошло в ADNEC Абу-Даби (Abu Dhabi National Exhibition Centre).
Специалисты Sea Breeze ознакомили участников площадки с проектами курортного и жилого комплекса на побережье Каспийского моря. Посетители выставки узнали об инвестиционной привлекательности Азербайджана и возможностях для инвесторов, которые предоставляет Sea Breeze.
Конгресс AIM – ежегодная инвестиционная встреча, организованная Фондом AIM Global – независимой международной организацией, которая занимается созданием условий для укрепления мировой экономики с помощью формирования новых партнерских стратегий и возможностей для экономического роста.