Sea Breeze Əbu-Dabidə keçirilmiş AIM konqresində iştirak edib
Mayın 7-dən 9-dək Sea Breeze mütəxəssislərdən ibarət komandası xalqlar arasında həmrəylik və iqtisadi əlaqələrin inkişafını dəstəkləyən və Yaxın Şərqdə aparıcı investisiya platforması olan AIM Konqresində iştirak ediblər. Tədbir “ADNEC Abu Dhabi”də (Əbu-Dabi Milli Sərgi Mərkəzi) baş tutub.
Sea Breeze şirkətinin mütəxəssisləri tədbir iştirakçılarını Xəzər dənizinin sahilində yerləşən kurort və yaşayış kompleksinin layihələri ilə tanış ediblər. Sərgiyə gələn qonaqlar Azərbaycanın investisiya cəlbediciliyi və Sea Breeze-in investorlar üçün yaratdığı imkanlar haqqında məlumat əldə ediblər.
AIM konqresi yeni tərəfdaşlıqlar və iqtisadi artım imkanları yaratmaqla daha güclü qlobal iqtisadiyyat üçün şərait yaratmağa həsr olunmuş müstəqil beynəlxalq təşkilat olan “AIM Global Foundation” tərəfindən təşkil edilən illik investisiya toplantısıdır.

Sea Breeze took part in the AIM Congress in Abu Dhabi
From May 7 to 9, Sea Breeze specialists took part in the AIM Congress, the leading investment platform in the Middle East that supports solidarity and the development of economic relations between nations. The event took place at ADNEC Abu Dhabi (Abu Dhabi National Exhibition Centre).
Sea Breeze specialists introduced the event participants to the projects of a resort and residential complex on the coast of the Caspian Sea. Visitors to the exhibition learned about the investment attractiveness of Azerbaijan and the opportunities for investors that Sea Breeze provides.
The AIM Congress is an annual investment meeting organized by the AIM Global Foundation, an independent international organization dedicated to creating the conditions for a stronger global economy by forming new partnerships and opportunities for economic growth.