Şad xəbərimiz var! Lighthouse 2 kompleksinin üçüncü binası satışa çıxarılıb.
Mənzillər təmirsiz təhvil verilir. Odur ki, istənilən ideyanı həyata keçirmək, vizual planlamanı gerçəkləşdirmək və interyeri zövqünüzə və istəyinizə uyğun təşkil etmək üçün əla fürsətiniz var.
Lighthouse layihəsi Sea Breeze-in əsl əfsanəsidir. Burada ətraf məkanın rahatlığı, müasir texnoloji həllər və heyrətamiz dəniz iqlimi harmonik şəkildə birləşir.
Kompleksin ərazisində hovuz və günəş terrasları sakinlərin ixtiyarında olacaq. Yaxınlıqda – bir neçə addımlıqda bütün lazımi infrastruktur – məktəb, uşaq bağçası, incəsənət mərkəzi, əyləncə parkı, akvapark, sirk və s. də var.
Bizimlə ələqə saxlayın ki, bu və Sea Breeze-də mövcud olan digər layihələrdə daşınmaz əmlak almaq üçün bütün şərtlər haqqında ətraflı məlumat alasınız.

Радостная новость! В продажу вышло третье здание комплекса Lighthouse 2.
Апартаменты в нем сдаются без отделки – это всегда становится прекрасной возможностью воплотить любые идеи, реализовать визуальную насмотренность и обустроить интерьер по своему вкусу и желанию.
Проект Lighthouse – абсолютная легенда Sea Breeze. Здесь гармонично сочетаются комфорт окружающего пространства, стильные технологичные решения и потрясающий морской климат.
На территории комплекса резидентам будет доступен приватный бассейн и солнечные террасы, а вся необходимая инфраструктура – школа, детский сад, арт-центр, луна-парк, аквапарк, цирк и многое другое – буквально в двух шагах.