Çoxmilyonlu tamaşaçı auditoriyası olan “Ostorojno, Sobçak” adlı layihənin komandası bir müddət öncə Sea Breeze-ə baş çəkərək, buradakı yeniliklərlə tanış oldular. Kseniya Sobçak Bakıya sonuncu dəfə 2021-ci ildə səfər edib və bu müddət ərzində Sea Breeze kurort şəhərciyinin ərazisində çoxlu dəyişikliklər baş verib.
Müsahibə çərçivəsində Emin Ağalarov Bakı boyunca bələdçilik edərək, şəhərimizin gözəlliklərini göstərməklə bərabər, Sea Breeze-in sürətli inkişafının əyani nəticələrini qonaqlara nümayiş etdirib.
Kseniya və komandası Grand Villa ilə yaxından tanış oldular, yeni daşınmaz əmlak və infrastruktur layihələri haqda məlumat əldə etdilər. Qonaqlar LANDAU məktəbində və Nikki Beach pop-up məkanında da oldular, eləcə də geniş Sea Breeze ərazisini dolaşdılar.
Bakının və Sea Breeze gözəl mənzərələri fonunda Emin Ağalarov bir sıra məqamlara da aydınlıq gətirir: gəzməyə cəmi iki günü olan turistlər Bakıda nə edə bilərlər, Rusiyanın əsas sosial şəbəkələrinin yaradıcısı Pavel Durov ilə Sea Breeze-də görüş necə keçdi və s.

Emin Agalarov showcased Baku and Sea Breeze to Ksenia Sobchak in an interview for the YouTube channel "Ostorojno, Sobchak"
11 10.2024
Recently, the team of the project with a multi-million audience "Ostorojno, Sobchak" visited Sea Breeze. Ksenia Sobchak had last visited Baku in 2021, and since then, there have been significant changes in the territory of the resort city of Sea Breeze.
During the interview, Emin Agalarov gave a tour of Baku and demonstrated the results of the rapid development of the resort city of Sea Breeze. Ksenia and her team were given an overview of the Grand Villa and introduced to new real estate and infrastructure facilities. They visited the LANDAU school, the pop-up Nikki Beach, and inspected the vast territory of Sea Breeze.
Amidst the stunning views of Baku and Sea Breeze, Emin Agalarov shared the best things to do in the capital of Azerbaijan if one has only two days. He also recalled his meeting with Pavel Durov, the creator of the main Russian social network, during the media mogul's visit to Sea Breeze, and introduced the guests to the progressive infrastructure.