Emin Ağalarov Özbəkistan və Azərbaycan prezidentlərinin Daşkənddə keçirilən görüşündə işgüzar nümayəndə heyətinin tərkibində iştirak edib
23 08.2024
Avqustun 23-də Daşkənddə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin və Özbəkistan Respublikasının Prezidenti Şavkat Mirziyoyevin hər iki ölkənin işgüzar dairələrinin nümayəndələri ilə görüşü olub.
Görüşdə iştirak etmiş hörmətli qonaqlardan biri Sea Breeze kurort şəhərciyinin təsisçisi, Agalarov Development şirkətinin prezidenti Emin Ağalarov idi. Görüş zamanı Özbəkistanın paytaxtı Daşkənddə yeni irimiqyaslı memarlıq layihəsi olan Agalarov Residence-in tikintisinə start verildiyi elan olundu.

Эмин Агаларов принял участие в деловой делегации на встрече президентов Узбекистана и Азербайджана в Ташкенте
23 08.2024
23 августа в Ташкенте состоялась встреча Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева и Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева с представителями деловых кругов двух стран.
Одним из уважаемых участников встречи стал основатель города-курорта Sea Breeze, президент компании Agalarov Development Эмин Агаларов. Девелоперская компания объявила о запуске Agalarov Residence – нового масштабного архитектурного проекта в Ташкенте, столице Узбекистана.