Emin Ağalarov Özbəkistan və Azərbaycan prezidentlərinin Daşkənddə keçirilən görüşündə işgüzar nümayəndə heyətinin tərkibində iştirak edib
23 08.2024
Avqustun 23-də Daşkənddə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin və Özbəkistan Respublikasının Prezidenti Şavkat Mirziyoyevin hər iki ölkənin işgüzar dairələrinin nümayəndələri ilə görüşü olub.
Görüşdə iştirak etmiş hörmətli qonaqlardan biri Sea Breeze kurort şəhərciyinin təsisçisi, Agalarov Development şirkətinin prezidenti Emin Ağalarov idi. Görüş zamanı Özbəkistanın paytaxtı Daşkənddə yeni irimiqyaslı memarlıq layihəsi olan Agalarov Residence-in tikintisinə start verildiyi elan olundu.

Emin Agalarov took part in the business delegation at the meeting of the presidents of Uzbekistan and Azerbaijan in Tashkent
23 08.2024
On August 23, in Tashkent, the President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and the President of the Republic of Uzbekistan Shavkat Mirziyoyev met with representatives of the business representatives of the two countries.
One of the respected participants of the meeting was the founder of the resort city Sea Breeze, the president of the company Agalarov Development Emin Agalarov. The development company announced the launch of Agalarov Residence - a new large-scale architectural project in Tashkent, the capital of Uzbekistan.