350 000 manatdan 450 000 manatadək ödənişlər üçün 18 000 mil
— Aksiya yalnız Azərbaycan ərazisində yerləşən Sea Breeze satış ofislərində daşınmaz əmlak alarkən keçərlidir;
— Aksiyada yalnız Sea Breeze satış ofisində alınan yeni mənzillər iştirak edir. Aksiya təkrar yaşayış mənzillərə, eləcə də partnyor layihələrinə şamil edilmir. Bu səbəbdən əmlak almağı planlaşdırdığınız layihə haqqında menecerlərdən müvafiq məlumat almağınız vacibdir.
— Milləri almaq üçün satış menecerinə Azal Club servisində hesabınız olduğunu əvvəlcədən bildirməlisiniz. Bundan əlavə, müqaviləni imzalamadan öncə menecerə millər almaq istədiyiniz barədə məlumat verməyiniz şərtdir.
Əlavə qeydlər:
— Millər yalnız alış zamanı ödənilən məbləğə görə hesablanır. Ödəniş məbləğlərinə uyğun millər barədə məlumat yuxarıda qeyd edilib.
— Biz müştərinin təqdim etdiyi məbləği əsas götürdüyümüz üçün milləri mövcud olan bütün ödəniş formalarında təqdim edirik: istər birdəfəlik (tam) ödəniş, istərsə də daxili və ya bank ipotekası ilə.
— Daxili hissəli ödəniş zamanı alıcı ümumi məbləğin 60%-dək olan hissəsini ödəyərək müəyyən edilmiş millərin yarısını alır. Digər yarısını isə ödənişin qalan hissəsini bağlayarkən alır;
— İpoteka ilə alış zamanı isə biz göstərilən millərin yarısını hesablayırıq. Vacib bir nüansı da qeyd edək ki, ipoteka zamanı ilkin ödəniş məbləği ümumi dəyərin 50%-dən də az hissəsini təşkil etdiyi halda, biz yenə də göstərilən millərin yarısını alıcıya təqdim edirik.

18 000 miles for payments from 350 000 to 450 000 AZN,
— The promotion is valid only when buying real estate in Sea Breeze sales offices located in Azerbaijan;
— Only new apartments purchased at the Sea Breeze sales office participate in the promotion. The promotion does not apply to apartments purchased for re-registration (secondary housing), as well as partner projects. For this reason, it is necessary to obtain the relevant information from the managers in advance about the project in which you plan to purchase real estate.
— In order to receive the miles, you must notify the manager in advance that you have an Azal Club account. Furthermore, before signing the contract, you must notify the manager that you wish to get miles.
Additionally:
— Miles are credited only for the amount paid at the time of purchase.
— As we rely on the amount of client payment, we issue miles with multiple payment options: full payment, internal installment, and bank mortgage;
— Under an internal installment plan, the buyer receives half of the required miles with a down payment of up to 60% of the property value. And he receives the remaining half when the remaining portion of the payment is closed;
— In the case of a mortgage, we charge half of the miles mentioned in the graduation rate. A crucial caveat: although the first payment is frequently less than half of the entire price, we still charge half of the miles, as indicated in the graduation.