350 000 manatdan 450 000 manatadək ödənişlər üçün 18 000 mil
— Aksiya yalnız Azərbaycan ərazisində yerləşən Sea Breeze satış ofislərində daşınmaz əmlak alarkən keçərlidir;
— Aksiyada yalnız Sea Breeze satış ofisində alınan yeni mənzillər iştirak edir. Aksiya təkrar yaşayış mənzillərə, eləcə də partnyor layihələrinə şamil edilmir. Bu səbəbdən əmlak almağı planlaşdırdığınız layihə haqqında menecerlərdən müvafiq məlumat almağınız vacibdir.
— Milləri almaq üçün satış menecerinə Azal Club servisində hesabınız olduğunu əvvəlcədən bildirməlisiniz. Bundan əlavə, müqaviləni imzalamadan öncə menecerə millər almaq istədiyiniz barədə məlumat verməyiniz şərtdir.
Əlavə qeydlər:
— Millər yalnız alış zamanı ödənilən məbləğə görə hesablanır. Ödəniş məbləğlərinə uyğun millər barədə məlumat yuxarıda qeyd edilib.
— Biz müştərinin təqdim etdiyi məbləği əsas götürdüyümüz üçün milləri mövcud olan bütün ödəniş formalarında təqdim edirik: istər birdəfəlik (tam) ödəniş, istərsə də daxili və ya bank ipotekası ilə.
— Daxili hissəli ödəniş zamanı alıcı ümumi məbləğin 60%-dək olan hissəsini ödəyərək müəyyən edilmiş millərin yarısını alır. Digər yarısını isə ödənişin qalan hissəsini bağlayarkən alır;
— İpoteka ilə alış zamanı isə biz göstərilən millərin yarısını hesablayırıq. Vacib bir nüansı da qeyd edək ki, ipoteka zamanı ilkin ödəniş məbləği ümumi dəyərin 50%-dən də az hissəsini təşkil etdiyi halda, biz yenə də göstərilən millərin yarısını alıcıya təqdim edirik.

Градация начисления миль:
— Акция действует только при покупке недвижимости в офисах продаж Sea Breeze, находящихся на территории Азербайджана;
— В акции участвуют только новые квартиры, купленные в офисе продаж Sea Breeze. Акция не распространяется на квартиры, купленные по переоформлению (вторичное жилье), а также партнерские проекты. По этой причине необходимо заранее получить у менеджеров соответствующую информацию о проекте, в котором вы планируете приобрести недвижимость.
— Для получения миль нужно заранее сообщить менеджеру о том, что у вас есть аккаунт в сервисе Azal Club. Кроме этого, необходимо до заключения контракта оповестить менеджера о том, что вы желаете получить мили.
Дополнительно:
— Мили начисляются только на ту сумму, которая оплачивается во время покупки, т.е. это базовая функция сервиса. По этой причине у нас указаны градации на полные суммы оплат;
— Мы выдаем мили при нескольких вариантах оплаты: полная оплата, внутренняя рассрочка и банковская ипотека, поскольку опираемся на сумму оплаты клиентов;
— По внутренней рассрочке покупатель получает половину положенных миль при первичном взносе до 60%. А остальную половину он получает при закрытии оставшейся части оплаты;
— В случае с ипотекой мы начисляем половину милей, указанных в градации. Важный нюанс: несмотря на то, что сумма первого взноса обычно составляет меньше половины общей суммы, мы все равно начисляем половину миль, от того, что указано в градации.3