Oktyabrın 18-də Sea Breeze-də “İnvestisiya səyahəti” baş tutdu. Qonaqlar kurort şəhərciyi ilə tanış olub, Xəzər dənizinin sahilində əfsanəvi layihəyə investisiya yatırılması perspektivləri barədə məlumat əldə etdilər.
Sea Breeze-in nümayəndələri şəhərciyin konsepsiyası haqda danışaraq, dünyanın hər yerindən insanları cəlb edən mühüm hadisələrin necə yaradılması barədə söz açdılar. İcarə sahəsi üzrə yenilik olan Sea Breeze Booking platforması və “gələcəyin şəhəri” konsepsiyasının fəal şəkildə həyata keçirildiyi ərazinin inkişaf perspektivlərinə xüsusi diqqət yetirildi.
Təqdimatdan sonra qonaqlar əraziyə ekskursiyada iştirak etdilər. Burada tamamlanmış və tikilməkdə olan daşınmaz əmlak layihələri və şəhərcikdə yaradılmış infrastruktur ilə tanış olaraq, incəsənət mərkəzinə və məktəbə baş çəkdilər.
Axşam The Grand layihəsinin satış ofisində investisiya təqdimatı baş tutub. Qonaqlara şəhərin 20 metr uzunluğunda irimiqyaslı maketi təqdim olundu, layihə haqqında ətraflı məlumat verildi, investisiya imkanları və Sea Breeze-in gələcəyi ilə bağlı bütün suallar cavablandırıldı.

"Investment Journey" in Sea Breeze
On October 18, the "Investment Journey" event was held in Sea Breeze, where guests were introduced to the resort city and the potential for investing in the legendary project on the Caspian coast. Speakers from Sea Breeze presented the city's concept and its appeal to investors, highlighting the creation of significant events that attract people from all over the world. The rental business of Sea Breeze Booking and the development prospects of the territory, where the concept of a "city of the future" is being actively implemented, were also discussed.
Following the presentation, guests were invited on a tour of the territory, where they were able to view finished and under-construction real estate objects, familiarize themselves with the city's infrastructure, and visit an art center and a school.
In the evening, an investment presentation was held in the sales office of The Grand, where guests were shown a large-scale model of the city that was 20 meters long. The project was explained in detail, and all questions related to investment opportunities and the future of Sea Breeze were answered.