Sea Breeze-də Ailəvi Novruz Bayramı
21 mart tarixində Sea Breeze qonaqları Novruz bayramını ailəvi və zəngin proqramla qeyd etməyə dəvət edir.
Saat 14:00-da Grand Novruz Family Festival başlayacaq. Qonaqları musiqi çıxışları, uşaqlar üçün interaktiv oyunlar və hədiyyələr, Novruz yarmarkası və yerli brendlərin təqdimatı gözləyir. Tədbirə və yarmarkaya giriş sərbəstdir.
Gündüz proqramı çərçivəsində Grand Hall-da 3–10 yaşlı uşaqlar üçün “Sehrli Novruz Dünyası” tamaşası təqdim olunacaq. Tamaşada sevilən qəhrəmanlar — Bahar Qız, Kösa, Keçəl, Cırtdan və Tık-Tık Xanım iştirak edəcəklər. Tamaşadan sonra uşaqlar üçün face-art zonası fəaliyyət göstərəcək.
Tamaşaya biletləri link vasitəsilə əldə edə bilərsiniz:
https://iticket.az/events/kids/novruzs-magical-world
Əlavə məlumat: +994 55 225 52 22
Saat 19:00–22:00 aralığında isə Shore House qarşısında axşam proqramı keçiriləcək. Proqram çərçivəsində aparıcılar, animatorlar, kəndirbaz, pəhləvan, DJ, milli geyimdə musiqiçilər və Novruz tonqalı olacaq. Giriş sərbəstdir.

Празднование Новруза в Sea Breeze
21 марта Sea Breeze приглашает гостей на празднование Новруза, предлагая семейный отдых с насыщенной программой.
В 14:00 начнется Grand Novruz Family Festival с музыкальными выступлениями, развлечениями и подарками для детей, новрузовской ярмаркой и презентацией локальных брендов. Вход на фестиваль и ярмарку — свободный.
В рамках дневной программы в Grand Hall пройдет детский спектакль «Волшебный мир Новруза» для детей 3–10 лет с участием любимых персонажей: Bahar Qız, Kösa, Keçəl, Cırtdan и Tıq-Tıq Xanım. После спектакля детей ждет фейс-арт зона.
Билеты на спектакль доступны по ссылке: https://iticket.az/events/kids/novruzs-magical-world
Дополнительная информация: +994 55 225 52 22
С 19:00 до 22:00 перед Shore House пройдет вечерняя часть праздника. Вход свободный. Гостей ждут ведущий и аниматоры в образах традиционных персонажей, канатоходец-жонглер, пехлеван, DJ, музыканты в народных костюмах и традиционный новрузовский костер.