Sea Breeze və PAŞA Property Management şirkətləri arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalandı
Sea Breeze kurort şəhəri və PAŞA Property Management şirkətləri AIREX beynəlxalq daşınmaz əmlak sərgisinə hazırlıq məqsədilə əməkdaşlıq memorandumu imzaladılar.
Sənədə əsasən, Sea Breeze şirkəti 4-6 noyabr tarixlərində Bakıda keçiriləcək AIREX sərgisinə sponsorluq edəcək. Tərəfdaşlıq Sea Breeze-i peşəkar beynəlxalq platformada təqdim etmək və bazar iştirakçıları ilə qarşılıqlı əlaqədə olmaq üçün əməkdaşlığı nəzərdə tutur.
Memorandumun imzalanması Sea Breeze şirkətinin beynəlxalq arenada iştirakını genişləndirmək, eləcə də development və daşınmaz əmlakın menecmenti sektorlarında tərəfdaşlıq əlaqələrinin gücləndirilməsi strategiyasının bir hissəsidir.

Sea Breeze and PASHA Property Management sign memorandum of cooperation
The resort town of Sea Breeze and PASHA Property Management signed a memorandum of cooperation in preparation for the AIREX international real estate exhibition.
According to the agreement, Sea Breeze will sponsor the exhibition, which will be held from November 4 to 6 in Baku. The partnership entails joint efforts to present the project at a professional international platform and interact with market participants.
The signing of the memorandum is part of Sea Breeze's strategy to expand its international presence and strengthen partnerships in the development and property management sectors.