18 mart tarixində Grand Hall-da Sea Breeze və ölkənin aparıcı səhiyyə operatorlarından biri olan Referans Medical Group arasında əməkdaşlığa dair memorandum imzalanıb. Tərəfdaşlıq Sea Breeze şəhər-kurortu ekosistemi çərçivəsində kompleks tibbi xidmət sisteminin formalaşdırılmasına və rezidentlər üçün əlavə üstünlüklərin yaradılmasına yönəlib. Referans Sea Breeze Hospital-ın açılışı yaxın zamanda gözlənilir.
Sənədi Sea Breeze-in kommersiya direktoru Ayaz Tağıyev və Referans Sea Breeze Hospital-ın direktoru Sevda Cəfərova imzalayıblar.
“Referans klinikasının yaxın zamanda Sea Breeze ərazisində fəaliyyətə başlayacağını və bu gündən etibarən tərəfdaşımız olduğunu məmnuniyyətlə qeyd edirik. Bu əməkdaşlıq xidmətlərimizi genişləndirəcək və rezidentlər üçün əlavə tibbi imkanlar yaradacaq”, — deyə Sea Breeze-in kommersiya direktoru Ayaz Tağıyev bildirib.
Razılaşma çərçivəsində Sea Breeze rezidentləri üçün fərdiləşdirilmiş tibbi xidmət paketi nəzərdə tutulur. Bu paketə ildə bir dəfə Referans Sea Breeze Hospital-da Check-up proqramı (terapevt konsultasiyası, laborator analizlər, USM, EKQ və rentgen), ildə üç dəfə həkimin evə gəlişi, şəhər-kurortu ərazisində iki dəfə təcili tibbi yardım çağırışı, həmçinin ixtisaslaşmış həkimlərlə onlayn konsultasiyalar daxildir.
Bundan əlavə, Sea Breeze rezidentlərinə Referans Sea Breeze Hospital-da laborator, diaqnostik və ambulator xidmətlərə 10% endirim təqdim olunur.
Tərəfdaşlıq Sea Breeze-in kompleks şəhər-kurortu kimi mövqeyini daha da gücləndirir, infrastrukturun inkişafını tibbi xidmətlərin inteqrasiyası ilə tamamlayaraq rezidentlər üçün komfort və həyat keyfiyyətini artırır.

18 марта в Grand Hall состоялось подписание меморандума о сотрудничестве между Sea Breeze и Referans Medical Group — одним из ведущих медицинских операторов страны. Партнерство направлено на формирование комплексной системы медицинского обслуживания в рамках экосистемы города-курорта и расширение привилегий для его резидентов. Открытие Referans Sea Breeze Hospital ожидается в ближайшее время.
Меморандум подписали коммерческий директор Sea Breeze Аяз Тагиев и директор Referans Sea Breeze Hospital Севда Джафарова.
«Мы очень рады, что в ближайшее время на территории Sea Breeze начнет функционировать клиника Referans, которая с сегодняшнего дня становится нашим партнером. Это важное сотрудничество, которое позволит нам расширить спектр сервисов и предложить резидентам дополнительные возможности в сфере медицинского обслуживания», — отметил Аяз Тагиев, коммерческий директор Sea Breeze.
В рамках соглашения для резидентов Sea Breeze предусмотрен персонализированный пакет медицинских услуг, включающий ежегодную программу Check-up на базе Referans Sea Breeze Hospital (консультация терапевта, лабораторная диагностика, УЗИ, ЭКГ и рентген), выезд врача на дом до трех раз в год, два вызова службы экстренной медицинской помощи на территории города-курорта, а также онлайн-консультации с профильными врачами.
Дополнительно резидентам Sea Breeze предоставляется скидка 10% на лабораторные, диагностические и амбулаторные услуги Referans Sea Breeze Hospital.
Партнерство усиливает статус Sea Breeze как комплексной курортной экосистемы, где развитие инфраструктуры дополняется интеграцией медицинских сервисов, расширяя возможности для комфортной жизни резидентов.