Sea Breeze şirkətinin nümayəndələri martın 19-dan 21-dək Moskvada keçiriləcək MITT Beynəlxalq Turizm və Qonaqpərvərlik Sənayesi Sərgisində iştirak edəcəklər. MITT Rusiya bazarında məhsul və xidmətlərini təqdim edən bütün dünya ölkələri, regionları və şirkətləri üçün beynəlxalq biznes platformasıdır.
Sərgi iştirakçıları və ziyarətçiləri dünya turizm assosiasiyalarının nümayəndələri və sənaye tənzimləyiciləri ilə görüşəcək, yeni müştərilər və tərəfdaşlar tapa, işgüzar proqram tədbirlərində turizm və qonaqpərvərlik sənayesindəki tendensiyaları öyrənə biləcəklər.
Sərgi çərçivəsində Sea Breeze unikal daşınmaz əmlak layihələrini təqdim edəcək, ziyarətçiləri Azərbaycanın yeni turizm və investisiya imkanları ilə tanış edəcək, Xəzər sahilində kurort şəhərinin inkişafı üzrə qlobal planları və perspektivləri açıqlayacaq.

Представители Sea Breeze примут участие в Международной выставке туризма и индустрии гостеприимства MITT, которая пройдет в Москве с 19 по 21 марта. Это международная деловая площадка для стран, регионов и компаний со всего мира, которые представляют свои продукты и услуги на российском рынке.
Участники и посетители выставки встретятся с представителями мировых туристических ассоциаций, регуляторами отрасли, смогут найти новых клиентов и партнеров, узнать о трендах в сфере туризма и индустрии гостеприимства на мероприятиях деловой программы.
В рамках выставки Sea Breeze представит уникальные проекты недвижимости, познакомит аудиторию с новыми возможностями туризма и инвестиций в Азербайджане, раскроет глобальные планы и перспективы развития города-курорта на берегу Каспия.