Sea Breeze MITT turizm sərgisində iştirak etdi
19-21 mart tarixlərində Sea Breeze şirkətinin nümayəndələri Moskvada “Crocus Expo” Beynəlxalq Sərgi Mərkəzində keçirilmiş 30-cu MITT Beynəlxalq Turizm və Qonaqpərvərlik Sənayesi sərgisində iştirak ediblər.
Biznes platformasının iştirakçıları dünyanın hər yerindən turizm sektorunda layihələr həyata keçirən ölkə, region və şirkət nümayəndələrini əhatə edirdi. Ənənəvi olaraq, MITT aparıcı bazar iştirakçılarının görüş yerinə çevrilir, tərəfdaşlıq müqavilələri bağlanır və təcrübə mübadiləsi aparılır.
Sea Breeze şirkətinin nümayəndələri qonaqlar və sərgi iştirakçılarını Bakıda yerləşən Sea Breeze Resort yaşayış-kurort kompleksi ilə tanış edib, unikal daşınmaz əmlak layihələri, əməkdaşlıq və investisiya perspektivləri barədə danışıb, həmçinin bütün sualları cavablandırıblar.

Sea Breeze took part in the MITT tourism exhibition
On March 19-21, representatives of Sea Breeze took part in the 30th International Exhibition of Tourism and Hospitality Industry MITT, which took place in Moscow, at the Crocus Expo IEC.
The participants of the business platform were representatives of countries, regions and companies from all over the world that are developing projects in the tourism sector. MITT traditionally becomes a meeting place for key market participants to make new partnership deals and exchange experiences.
Sea Breeze representatives introduced guests and exhibitors to the Sea Breeze Resort residential and resort complex in Baku, talked about unique real estate projects, prospects for cooperation and investment, and also answered all their questions.