Sea Breeze MITT turizm sərgisində iştirak etdi
19-21 mart tarixlərində Sea Breeze şirkətinin nümayəndələri Moskvada “Crocus Expo” Beynəlxalq Sərgi Mərkəzində keçirilmiş 30-cu MITT Beynəlxalq Turizm və Qonaqpərvərlik Sənayesi sərgisində iştirak ediblər.
Biznes platformasının iştirakçıları dünyanın hər yerindən turizm sektorunda layihələr həyata keçirən ölkə, region və şirkət nümayəndələrini əhatə edirdi. Ənənəvi olaraq, MITT aparıcı bazar iştirakçılarının görüş yerinə çevrilir, tərəfdaşlıq müqavilələri bağlanır və təcrübə mübadiləsi aparılır.
Sea Breeze şirkətinin nümayəndələri qonaqlar və sərgi iştirakçılarını Bakıda yerləşən Sea Breeze Resort yaşayış-kurort kompleksi ilə tanış edib, unikal daşınmaz əmlak layihələri, əməkdaşlıq və investisiya perspektivləri barədə danışıb, həmçinin bütün sualları cavablandırıblar.

19-21 марта представители Sea Breeze приняли участие в 30-й Международной выставке туризма и индустрии гостеприимства MITT, которая состоялась в Москве, в МВЦ «Крокус Экспо».
Участниками деловой площадки стали представители стран, регионов и компаний со всего мира, которые развивают проекты в туристической сфере. Это событие традиционно становится местом встречи ключевых участников рынка, заключения партнерских сделок и обмена опытом.
Представители Sea Breeze познакомили гостей и участников выставки с жилым и курортным комплексом Sea Breeze Resort в Баку, рассказали про уникальные проекты недвижимости, перспективы сотрудничества и инвестиций, а также ответили на все интересующие вопросы.