Noyabrın 29-da ADCB, ABC, ODDO BHF, Sinosure, Commerzbank, Mashreq, Intesa Sanpaolo, AKA Bank, Helaba kimi müxtəlif iri xarici maliyyə şirkətlərinin nümayəndələri Azərbaycanın investisiya imkanları ilə tanış olmaq üçün Bakıya səfər ediblər.
Four Seasons hotelində “Azərbaycanda alternativ investisiyalara giriş: Beynəlxalq maliyyə institutları və yerli bazar iştirakçıları arasında tərəfdaşlıq” mövzusunda görüş keçirildi.
Ardınca nümayəndə heyətinin üzvləri Sea Breeze-ə yollandılar. Ena-Kamelia Məlikova qonaqları kurort şəhərciyinin maketi ilə tanış etdikdən sonra təqdimatla çıxış etdi.

On November 29, representatives of major foreign financial companies such as ADCB, ABC, ODDO BHF, Sinosure, Commerzbank, Mashreq, Intesa Sanpaolo, AKA Bank, Helaba arrived in Baku to get acquainted with the investment market of Azerbaijan.
A meeting on the topic "Introduction to Alternative Investments in Azerbaijan: Partnership between International Financial Institutions and Local Market Participants" was held at the Four Seasons Hotel.
Then the delegation members went to Sea Breeze for a sightseeing tour. Also, Sales Director Ena-Kamelia Melikova introduced the guests to the model of the resort city and held a presentation of the project.