Noyabrın 29-da ADCB, ABC, ODDO BHF, Sinosure, Commerzbank, Mashreq, Intesa Sanpaolo, AKA Bank, Helaba kimi müxtəlif iri xarici maliyyə şirkətlərinin nümayəndələri Azərbaycanın investisiya imkanları ilə tanış olmaq üçün Bakıya səfər ediblər.
Four Seasons hotelində “Azərbaycanda alternativ investisiyalara giriş: Beynəlxalq maliyyə institutları və yerli bazar iştirakçıları arasında tərəfdaşlıq” mövzusunda görüş keçirildi.
Ardınca nümayəndə heyətinin üzvləri Sea Breeze-ə yollandılar. Ena-Kamelia Məlikova qonaqları kurort şəhərciyinin maketi ilə tanış etdikdən sonra təqdimatla çıxış etdi.

В Sea Breeze прошла встреча-знакомство для иностранной делегации
29 ноября в Баку прибыли представители крупнейших иностранных финансовых компаний, такие как такие как ADCB, ABC, ODDO BHF, Sinosure, Commerzbank, Mashreq, Intesa Sanpaolo, AKA Bank, Helaba с целью знакомства с инвестиционным рынком Азербайджана.
В отеле Four Seasons прошла встреча на тему «Введение в альтернативные инвестиции в Азербайджане: Партнерство между международными финансовыми институтами и участниками местного рынка».
Затем участники делегации отправились в Sea Breeze на обзорную экскурсию. Также директор по продажам Эна-Камелия Меликова познакомила гостей с макетом города-курорта и провела презентацию проекта.