Sea Breeze ReExpo Beynəlxalq Daşınmaz Əmlak və İnvestisiya sərgisində
Mayın 19-20-də Baku Crystal Hall-da Atlm Expo tərəfindən təşkil olunan 6-cı Beynəlxalq Daşınmaz Əmlak və İnvestisiya sərgisi - ReExpo keçiriləcək.
Sərgidə Azərbaycan, Türkiyə, Monteneqro, Kipr və Gürcüstan da daxil olmaqla müxtəlif ölkələrdən 300-dən çox lüks daşınmaz əmlak layihəsi təqdim olunacaq.
Sizi Sea Breeze kurort şəhərciyinin maketi, həmçinin videomateriallar, məlumat broşuraları, kataloqların təqdim ediləcəyi stendimizi ziyarət etməyə dəvət edirik. Bundan başqa, satış menecerlərimiz sizi maraqlandıran sualları cavablandıracaqlar, həmçinin seçdiyiniz əmlak üçün qiymət təklifini hesablayacaqlar.

Sea Breeze на Международной выставке недвижимости и инвестиций ReExpo!
19-20 мая в Baku Crystal Hall при организации Atlm Expo пройдет 6-я Международная выставка недвижимости и инвестиций ReExpo.
На выставке будет презентовано более 300 престижных проектов недвижимости из разных стран, включая Азербайджан, Турцию, Черногорию, Кипр и Грузию.
Приглашаем вас посетить стенд Sea Breezе, где будет представлен макет курортного городка, а также видеоролики, информационные брошюры, каталоги. Посетители смогут получить ответы на интересующие их вопросы от наших менеджеров по продажам, а также подсчитать коммерческое предложение на желаемую недвижимость на месте.