Mayın 7-dən 9-dək Sea Breeze, xalqlar arasında həmrəylik və iqtisadi inkişafı təşviq edən Yaxın Şərqin aparıcı investisiya platforması olan AIM-ə ev sahibliyi edəcək. Tədbir ADNEC Abu Dhabi-də (Əbu-Dabi Milli Sərgi Mərkəzi) baş tutacaq.
AIM Konqresi yeni tərəfdaşlıqlar və iqtisadi artım imkanları yaratmaqla daha güclü qlobal iqtisadiyyat üçün şərait yaratmağa həsr olunmuş müstəqil beynəlxalq təşkilat olan AIM Global Foundation tərəfindən təşkil edilən illik investisiya toplantısıdır.
Sea Breeze mütəxəssisləri sayt iştirakçılarına Xəzər dənizinin sahilində unikal kurort və yaşayış kompleksini təqdim edəcəklər. Sərgiyə gələnlər Azərbaycanın investisiya cəlbediciliyi və Sea Breeze-in investorlar üçün təqdim etdiyi imkanlar haqqında çox maraqlı şeylər öyrənəcəklər.

С 7 по 9 мая город-курорт Sea Breeze примет участие в конгрессе AIM – ведущей инвестиционной платформе на Ближнем Востоке, которая поддерживает солидарность и развитие экономических отношений между нациями. Мероприятие пройдет в ADNEC Абу-Даби (Abu Dhabi National Exhibition Centre).
Конгресс AIM – ежегодная инвестиционная встреча, организованная Фондом AIM Global – независимой международной организацией, которая занимается созданием условий для укрепления мировой экономики с помощью формирования новых партнерских стратегий и возможностей для экономического роста.
Специалисты Sea Breeze представят участникам площадки уникальный курортный и жилой комплекс на побережье Каспийского моря. Посетители выставки узнают много интересного про инвестиционную привлекательность Азербайджана и возможности для инвесторов, которые предоставляет Sea Breeze.