Mayın 7-dən 9-dək Sea Breeze, xalqlar arasında həmrəylik və iqtisadi inkişafı təşviq edən Yaxın Şərqin aparıcı investisiya platforması olan AIM-ə ev sahibliyi edəcək. Tədbir ADNEC Abu Dhabi-də (Əbu-Dabi Milli Sərgi Mərkəzi) baş tutacaq.
AIM Konqresi yeni tərəfdaşlıqlar və iqtisadi artım imkanları yaratmaqla daha güclü qlobal iqtisadiyyat üçün şərait yaratmağa həsr olunmuş müstəqil beynəlxalq təşkilat olan AIM Global Foundation tərəfindən təşkil edilən illik investisiya toplantısıdır.
Sea Breeze mütəxəssisləri sayt iştirakçılarına Xəzər dənizinin sahilində unikal kurort və yaşayış kompleksini təqdim edəcəklər. Sərgiyə gələnlər Azərbaycanın investisiya cəlbediciliyi və Sea Breeze-in investorlar üçün təqdim etdiyi imkanlar haqqında çox maraqlı şeylər öyrənəcəklər.

From May 7 to 9, Sea Breeze will host AIM, the Middle East's leading investment platform that promotes solidarity and economic development between nations. The event will take place at ADNEC Abu Dhabi (Abu Dhabi National Exhibition Centre).
The AIM Congress is an annual investment meeting organized by the AIM Global Foundation, an independent international organization dedicated to creating the conditions for a stronger global economy by forging new partnerships and opportunities for economic growth.
Sea Breeze specialists will present to the site participants a unique resort and residential complex on the coast of the Caspian Sea. Visitors to the exhibition will learn a lot of interesting things about the investment attractiveness of Azerbaijan and the opportunities for investors that Sea Breeze provides.