Sea Breeze KITF Beynəlxalq Turizm Sərgisində iştirak edəcək
Aprelin 24-dən 26-dək Almatı şəhərində yerləşən Atakent Mədəniyyət Mərkəzində 22-ci KITF - Qazaxıstan Beynəlxalq “Turizm və Səyahət” sərgisi keçiriləcək.
Böyük ekspozisiya çərçivəsində Sea Breeze kurort şəhərciyi məlumat stendi təqdim edəcək. Burada satış mütəxəssisləri Sea Breeze layihə fondu haqqında məlumatlar verəcək, investisiya perspektivləri və tərəfdaşlıq üçün yeni imkanlar barədə danışacaqlar.
KITF sərgisi 2001-ci ildən keçirilir. Bu, Mərkəzi Asiyada turizm sahəsində ən böyük peşəkar platformadır və Qazaxıstanda turizm sənayesinin əsas hadisəsi hesab olunur. B2B platformasının beynəlxalq standartlarına uyğunluğuna görə sərgi sənayesi ekspertləri KITF-i UFI keyfiyyət nişanı ilə təltif ediblər.

Sea Breeze will take part in the International Tourism Exhibition KITF
From April 24 to 26, the 22nd KITF - Kazakhstan International Exhibition “Tourism and Travel” will be held at the Atakent Cultural Center in Almaty.
As part of the large exposition, the Sea Breeze resort town will present an information stand, where sales specialists will provide all the information about the Sea Breeze project fund, talk about investment prospects and new opportunities for partnership.
The KITF exhibition has been held since 2001. This is the largest professional platform in the field of tourism in Central Asia and the main event of the tourism industry of Kazakhstan. For compliance with international standards of a B2B platform, exhibition industry experts awarded KITF the UFI quality mark.