Sea Breeze KITF Beynəlxalq Turizm Sərgisində iştirak edəcək
Aprelin 24-dən 26-dək Almatı şəhərində yerləşən Atakent Mədəniyyət Mərkəzində 22-ci KITF - Qazaxıstan Beynəlxalq “Turizm və Səyahət” sərgisi keçiriləcək.
Böyük ekspozisiya çərçivəsində Sea Breeze kurort şəhərciyi məlumat stendi təqdim edəcək. Burada satış mütəxəssisləri Sea Breeze layihə fondu haqqında məlumatlar verəcək, investisiya perspektivləri və tərəfdaşlıq üçün yeni imkanlar barədə danışacaqlar.
KITF sərgisi 2001-ci ildən keçirilir. Bu, Mərkəzi Asiyada turizm sahəsində ən böyük peşəkar platformadır və Qazaxıstanda turizm sənayesinin əsas hadisəsi hesab olunur. B2B platformasının beynəlxalq standartlarına uyğunluğuna görə sərgi sənayesi ekspertləri KITF-i UFI keyfiyyət nişanı ilə təltif ediblər.

Sea Breeze примет участие в Международной выставке туризма KITF
С 24 по 26 апреля в алматинском КЦДС «Атакент» пройдет 22-я Казахстанская Международная выставка «Туризм и путешествия» KITF.
В рамках большой экспозиции город-курорт Sea Breeze представит информационный стенд, где специалисты по продажам предоставят всю информацию о проектном фонде Sea Breeze, расскажут про инвестиционные перспективы и новые возможности для партнерства.
Выставка KITF проводится с 2001 года. Это самая крупная профессиональная площадка в сфере туризма в Центральной Азии и главное событие туристической отрасли Казахстана. За соответствие международным стандартам В2В-площадки эксперты выставочной индустрии присвоили KITF знак качества UFI.