Aprelin 23-24-də Dubayda yerləşən “The Ritz-Carlton” otelində Sea Breeze mütəxəssislərinin iştirakı ilə dünyanın ən böyük beynəlxalq biznes forumlarından olan “World of Opportunities” keçiriləcək. Forumun qonaqları və ekspertlərini eksklüziv işgüzar, mədəni və idman tədbirlərindən ibarət ikigünlük proqram gözləyir.
Hər il “World of Opportunities” yeni qlobal şərtlər daxilində əməkdaşlığı inkişaf etdirmək üçün Rusiya və beynəlxalq biznes liderlərini bir araya gətirir. Biznes proqramı çərçivəsində Sea Breeze ekspertləri Xəzər dənizi sahillərində unikal daşınmaz əmlak layihələrini təqdim edəcək və bütün sualları cavablandıracaqlar.
Forum çərçivəsində Sea Breeze tərəfindən açıq dənizdəki süni adada tikilən flaqman layihə – Caspian Dream Liner apart-otelinin maketi təqdim olunacaq. Qonaqlar unikal bina ilə tanış ola və Xəzər dənizinin gələcək əfsanəsinə sərmayə qoymaq barədə məlumat əldə edəcəklər.

23-24 апреля в The Ritz-Carlton в Дубае пройдет крупнейший международный бизнес-форум World of Opportunities с участием специалистов Sea Breeze. Гостей и экспертов форума ждет двухдневная программа с эксклюзивными деловыми, культурными и спортивными мероприятиями.
Каждый год World of Opportunities объединяет лидеров российского и международного бизнеса для развития сотрудничества в новых глобальных условиях. В рамках деловой программы эксперты Sea Breeze представят уникальные проекты недвижимости на берегу Каспийского моря и ответят на все интересующие вопросы.
В рамках форума будет представлен макет знакового проекта Sea Breeze – апарт-отеля Caspian Dream Liner, который строится на искусственном острове в открытом море. Гости смогут ознакомиться с уникальным объектом недвижимости и узнать все об инвестициях в будущую легенду Каспия.