Sea Breeze kurort şəhərinin sakinləri White Residences-in açılışına toplaşıblar. Qırmızı lenti təntənəli şəkildə Sea Breeze Resort-un satış və investisiyalar üzrə kommersiya direktoru Ayaz Tağıyev və Sea Breeze meneceri Qəmbər Bənənyarlı kəsdi.
Sea Breeze təkcə elit bir qəsəbə kimi deyil, şəhərdaxili şəhər kimi inkişaf edir, biz sakinlərimizin maksimum rahatlığını təmin etmək üçün əlimizdən gələni edirik”, - deyə Ayaz Tağıyev bildirib.
White Residences Sea Breeze Beach Club-dan bir neçə dəqiqəlik məsafədə yerləşən dörd mərtəbəli apart oteldir. 54 ilə 261 kv.m arasında dəyişən cəmi 100 mənzil var.
Bina böyük açıq üzgüçülük hovuzuna bitişikdir və apart-otelin birinci mərtəbəsində həmişə evdə hazırlanmış yeməklər təqdim edən rahat White Cafe yerləşir.
Hər bir mənzilin öz balkonu və ya terrası var, oradan Xəzər dənizinin heyrətamiz mənzərələrinə və Sea Breeze memarlıq estetikasına heyran ola bilərsiniz. Mənzillər tam təmirli və mebel və məişət avadanlığı ilə təchiz olunub kirayə verilir. Bu o deməkdir ki, White Residences-də mənzil alarkən təmir və əşyalarla bağlı narahat olmaq lazım deyil. Rahat həyat və istirahət üçün artıq hər şey var: rahat iki nəfərlik çarpayıdan tutmuş quraşdırılmış məişət texnikası ilə təchiz olunmuş mətbəx dəstinə qədər.

The new White Residences apart-hotel has officially opened in Sea Breeze
Residents of the resort city Sea Breeze gathered at the opening of White Residences. Commercial Director for Sales and Investments of Sea Breeze Resort Ayaz Tagiyev and Sea Breeze Manager Gambar Benenyarli ceremoniously cut the red ribbon.
“Sea Breeze is developing not just as an elite village, but as a city within a city. We are doing everything possible to ensure that our residents are provided with maximum comfort,” said Ayaz Tagiyev.
White Residences is a four-story apart-hotel located a couple of minutes walk from the Sea Breeze Beach Club. There are only 100 apartments ranging from 54 to 261 sq.m.
The building is adjacent to a large outdoor swimming pool, and on the ground floor of the apart-hotel there is a cozy White Cafe, which always serves home-cooked food.
Each apartment has its own balcony or terrace from where you can admire the stunning views of the Caspian Sea and the architectural aesthetics of the Sea Breeze. The apartments are rented fully finished and equipped with furniture and appliances. This means that when buying apartments in White Residences, you do not need to worry about repairs and furnishings. There is already everything for a comfortable life and relaxation: from a comfortable double bed to a kitchen set with built-in appliances.