Sea Breeze kurort şəhərinin sakinləri White Residences-in açılışına toplaşıblar. Qırmızı lenti təntənəli şəkildə Sea Breeze Resort-un satış və investisiyalar üzrə kommersiya direktoru Ayaz Tağıyev və Sea Breeze meneceri Qəmbər Bənənyarlı kəsdi.
Sea Breeze təkcə elit bir qəsəbə kimi deyil, şəhərdaxili şəhər kimi inkişaf edir, biz sakinlərimizin maksimum rahatlığını təmin etmək üçün əlimizdən gələni edirik”, - deyə Ayaz Tağıyev bildirib.
White Residences Sea Breeze Beach Club-dan bir neçə dəqiqəlik məsafədə yerləşən dörd mərtəbəli apart oteldir. 54 ilə 261 kv.m arasında dəyişən cəmi 100 mənzil var.
Bina böyük açıq üzgüçülük hovuzuna bitişikdir və apart-otelin birinci mərtəbəsində həmişə evdə hazırlanmış yeməklər təqdim edən rahat White Cafe yerləşir.
Hər bir mənzilin öz balkonu və ya terrası var, oradan Xəzər dənizinin heyrətamiz mənzərələrinə və Sea Breeze memarlıq estetikasına heyran ola bilərsiniz. Mənzillər tam təmirli və mebel və məişət avadanlığı ilə təchiz olunub kirayə verilir. Bu o deməkdir ki, White Residences-də mənzil alarkən təmir və əşyalarla bağlı narahat olmaq lazım deyil. Rahat həyat və istirahət üçün artıq hər şey var: rahat iki nəfərlik çarpayıdan tutmuş quraşdırılmış məişət texnikası ilə təchiz olunmuş mətbəx dəstinə qədər.

Новый апарт-отель White Residences торжественно открылся в Sea Breeze
На открытии White Residences собрались резиденты города-курорта Sea Breeze. Директор по продажам и инвестициям Sea Breeze Resort Аяз Тагиев и управляющий Sea Breeze Гамбар Бененйарлы торжественно разрезали красную ленту.
"Sea Breeze развивается не просто как элитный поселок, но как город в городе. Мы делаем все возможное, чтобы наши резиденты были обеспечены максимальным комфортом", – сказал Аяз Тагиев.
White Residences — четырехэтажный апарт-отель, расположенный в паре минут ходьбы от пляжа Sea Breeze Beach Club. В нем всего 100 апартаментов площадью от 54 до 261 кв.м.
К зданию прилегает большой открытый бассейн, а на первом этаже апарт-отеля оборудовано уютное White Cafe, где всегда по-домашнему вкусно.
В каждой квартире есть свой балкон или терраса, откуда можно любоваться завораживающими видами Каспийского моря и архитектурной эстетикой Sea Breeze. Квартиры сдаются с чистовой отделкой и оборудованы мебелью и техникой. Это значит, что, покупая апартаменты в White Residences, не нужно заботиться о ремонте и обустройстве. Здесь уже есть всё для комфортной жизни и отдыха: от удобной двуспальной кровати до кухонного гарнитура со встроенной техникой.