Aprelin 17-də Moskvanın RBK tədbirlər mərkəzində Sea Breeze kurort şəhərciyinin nümayəndələrinin iştirakı ilə “Sahibkarlıq dərsi 2.0” biznes konfransı keçirilmişdir.
İşgüzar proqram çərçivəsində Agalarov Development şirkətinin prezidenti Emin Ağalarov “Biznesi yeni zirvələrə apara bilən lideri necə hazırlamaq olar?” mövzusunda çıxış etdi. O, həyata keçirilən layihələrdən söz açaaraq, real təcrübələri bölüşdü və iştirakçıların suallarını cavablandırdı.
Tədbirin spikerləri real hadisələr, strategiyalar və sahə ilə bağlı informasiyaları bölüşən təcrübəli sahibkarlar və ekspertlər idi. Tədbir zamanı iştirakçılar onları maraqlandıran sualları spikerlərə ünvanlandıra bildilər.
Tədbirin qonaqları və iştirakçıları Sea Breeze-in flaqman layihəsi Caspian Dream Liner-in modeli ilə də tanış ola bildilər. Şirkət nümayəndələri bütün sualları cavablandırmaqla yanaşı, Xəzər dənizinin yeni əfsanəsinin perspektivlərindən də danışdılar.

17 апреля в московском «Центре событий РБК» состоялась деловая конференция «Предпринимательский класс 2.0» с участием представителей города-курорта Sea Breeze.
В рамках деловой программы выступил президент компании Agalarov Development Эмин Агаларов, представив тему: «Как воспитать лидера, который сможет вести бизнес к новым вершинам?». Девелопер поделился реализованными кейсами и ответил на вопросы участников.
Спикерами мероприятия стали опытные предприниматели и эксперты, которые поделились реальными кейсами, стратегиями и инсайтами. Участники смогли задать им все интересующие вопросы.
Гости «Центра событий» смогли познакомится с макетом ведущего проекта Sea Breeze – Caspian Dream Liner. Представители компании ответили на все вопросы и рассказали о перспективах новой легенды Каспия.