Aprelin 17-də Moskvanın RBK tədbirlər mərkəzində Sea Breeze kurort şəhərciyinin nümayəndələrinin iştirakı ilə “Sahibkarlıq dərsi 2.0” biznes konfransı keçirilmişdir.
İşgüzar proqram çərçivəsində Agalarov Development şirkətinin prezidenti Emin Ağalarov “Biznesi yeni zirvələrə apara bilən lideri necə hazırlamaq olar?” mövzusunda çıxış etdi. O, həyata keçirilən layihələrdən söz açaaraq, real təcrübələri bölüşdü və iştirakçıların suallarını cavablandırdı.
Tədbirin spikerləri real hadisələr, strategiyalar və sahə ilə bağlı informasiyaları bölüşən təcrübəli sahibkarlar və ekspertlər idi. Tədbir zamanı iştirakçılar onları maraqlandıran sualları spikerlərə ünvanlandıra bildilər.
Tədbirin qonaqları və iştirakçıları Sea Breeze-in flaqman layihəsi Caspian Dream Liner-in modeli ilə də tanış ola bildilər. Şirkət nümayəndələri bütün sualları cavablandırmaqla yanaşı, Xəzər dənizinin yeni əfsanəsinin perspektivlərindən də danışdılar.

On April 17, a business conference “Entrepreneurial Class 2.0” was held at the Moscow “RBC Events Center” with the participation of representatives of the Sea Breeze resort city.
As part of the business program, the President of Agalarov Development Emin Agalarov spoke, presenting the topic: “How to educate a leader who can lead a business to new heights?” The developer shared implemented cases and answered questions from participants.
The event speakers were experienced entrepreneurs and experts who shared real cases, strategies and insights. During the event participants were able to ask them all their questions.
Guests and participants of the event could get a chance to review the model of the leading Sea Breeze project - Caspian Dream Liner. Representatives of the company answered all questions and talked about the prospects for the new legend of the Caspian Sea.