Oktyabrın 11-də Moskvada "Palmira Business Club"-da "2023-2024-cü illərin investisiya və biznes strategiyaları, ideya və layihələri" mövzusunda Real Estate Investment Private Club investisiya forumu keçirilib.
Forum investisiya cəlb etmək və yeni strateji tərəfdaşlar axtararaq bizneslərini genişləndirmək istəyən sahibkarları bir araya gətirdi.
Sea Breeze Resort-u forumun panel müzakirəsi bölümündə satış və investisiya üzrə direktor müavini Ena-Kameliya Məlikova təmsil edib. O, çıxışında Sea Breeze Resort-un investisiya imkanları haqqında danışıb və daşınmaz əmlak sahəsində dəyərli bilik və təcrübələrini bölüşüb.

On October 11th, the Real Estate Investment Private Club investment forum on the topic “Investment and business strategies, ideas and projects 2023-2024” was held in Moscow at the “Palmira Business Club”.
The forum brought together entrepreneurs aiming to expand their businesses through attracting investments and searching for new strategic partners.
Sea Breeze Resort was represented at the forum panel discussion by Ena-Kameliya Melikova, Deputy Sales & Investments Director. In her presentation, she discussed the investment opportunities at Sea Breeze Resort and shared valuable insights and experience in the real estate industry.