Oktyabrın 11-də Moskvada "Palmira Business Club"-da "2023-2024-cü illərin investisiya və biznes strategiyaları, ideya və layihələri" mövzusunda Real Estate Investment Private Club investisiya forumu keçirilib.
Forum investisiya cəlb etmək və yeni strateji tərəfdaşlar axtararaq bizneslərini genişləndirmək istəyən sahibkarları bir araya gətirdi.
Sea Breeze Resort-u forumun panel müzakirəsi bölümündə satış və investisiya üzrə direktor müavini Ena-Kameliya Məlikova təmsil edib. O, çıxışında Sea Breeze Resort-un investisiya imkanları haqqında danışıb və daşınmaz əmlak sahəsində dəyərli bilik və təcrübələrini bölüşüb.

11 октября в Москве в «Palmira Business Club» состоялся инвестиционный форум Real Estate Investment Private Club на тему «Инвестиционные и бизнес-стратегии, идеи и проекты 2023-2024 гг.»
Форум объединил предпринимателей, стремящихся расширить свой бизнес с помощью привлечения инвестиций и поиска новых стратегических партнеров.
Sea Breeze Resort на панельной дискуссии форума представила Эна-Камелия Меликова, заместитель директора по продажам и инвестициям. В своем выступлении она рассказала об инвестиционных возможностях Sea Breeze Resort и поделилась ценными знаниями и опытом в сфере недвижимости.