Fevralın 7-də Sea Breeze Event Hall-da talassemiya və hemofiliyalı xəstələr üçün könüllü qanvermə aksiyası keçirildi.
Qanvermə aksiyası Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin müvafiq Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş “Hemofiliya və talassemiyadan əziyyət çəkən uşaqlara qayğı” Dövlət Proqramı çərçivəsində həyata keçirilən tədbirlərə dəstək məqsədilə təşkil olundu.
Kampaniya çərçivəsində Sea Breeze şirkətinin 125 əməkdaşı sosial məsuliyyətlərini və ehtiyacı olanlara kömək etmək istəyini nümayiş etdirərək donor oldu.

7 февраля в пространстве Sea Breeze Event Hall прошла акция по добровольной сдаче крови для больных талассемией и гемофилией.
Акция по сдаче крови организована с целью поддержки мероприятий, осуществляемых в рамках Государственной программы «Забота о детях, страдающих гемофилией и талассемией», которая утверждена соответствующим Распоряжением Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева.
В рамках акции 125 сотрудников Sea Breeze стали донорами, проявив свою социальную ответственность и готовность помочь тем, кто в этом нуждается.