Fevralın 7-də Sea Breeze Event Hall-da talassemiya və hemofiliyalı xəstələr üçün könüllü qanvermə aksiyası keçirildi.
Qanvermə aksiyası Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin müvafiq Sərəncamı ilə təsdiq edilmiş “Hemofiliya və talassemiyadan əziyyət çəkən uşaqlara qayğı” Dövlət Proqramı çərçivəsində həyata keçirilən tədbirlərə dəstək məqsədilə təşkil olundu.
Kampaniya çərçivəsində Sea Breeze şirkətinin 125 əməkdaşı sosial məsuliyyətlərini və ehtiyacı olanlara kömək etmək istəyini nümayiş etdirərək donor oldu.

On February 7, a voluntary blood donation campaign for patients with thalassemia and hemophilia was held at the Sea Breeze Event Hall.
The blood donation campaign was organized to support the activities carried out within the framework of the State Program "Care for Children Suffering from Hemophilia and Thalassemia", which was approved by the relevant Order of the President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev.
As part of the campaign, 125 Sea Breeze employees became donors, demonstrating their social responsibility and willingness to help those in need.