Sea Breeze-də mənzil qazanın
Sea Breeze kurort şəhərciyinin təsisçisi Emin Ağalarov Instagram hesabında möhtəşəm aksiyaya start verdi!
Hər kəs aksiyada iştirak edərək, Sea Breeze-in ən gözəl komplekslərindən biri olan Park Residences 2 layihəsində hazır mənzil qazanmaq şansı əldə edir.
İştirak üçün şərtlər çox sadədir:
Postu bəyənin
• Postu stories olaraq paylaşın
•⁠ ⁠@eminofficial, @seabreezeresortbaku, @seabreeze.realestate səhifələrinə abunə olun
•⁠ Aksiya postuna istənilən şərh yazın
• Aksiyada 18 yaşdan yuxarı şəxslər iştirak edə bilərlər
•⁠ ⁠⁠İştirakçının hesabı aksiya zamanı ictimaiyyət üçün açıq olmalıdır.
Aksiya oktyabrın 10-dək davam edəcək. Qalib aksiya bitdikdən sonra yeddi gün ərzində təsadüfi seçim vasitəsilə müəyyən ediləcək. Azərbaycan Respublikasının qanunvericiliyinə uyğun olaraq bütün şərtlər və qaydalar haqqında ətraflı məlumatı linkdən əldə etmək olar: https://bit.ly/seabreezepromotionaz

Win an apartment in Sea Breeze
The founder of the resort town Sea Breeze Emin Agalarov launched an unprecedented promotion on his Instagram account!
Anyone can join to get a chance to win a ready-made apartment in the Park Residences 2 project – one of the most beautiful complexes of Sea Breeze.
The conditions for participation are very simple:
•⁠ ⁠Like the post
•⁠ ⁠Repost it to your story
•⁠ ⁠Subscribe to the pages @eminofficial, @seabreezeresortbaku, @seabreeze.realestate
•⁠ ⁠Leave any comment under the post
•⁠ ⁠Persons over 18 years of age can participate in the promotion
•⁠ ⁠⁠The participant's account must be open for viewing during the drawing.
The promotion will last until October 10. The winner will be determined within seven days after the end of the promotion using a randomizer. More details with all the terms and conditions according to the legislation of the AR can be found at the link: https://bit.ly/seabreezepromotion