Sea Breeze-də mənzil qazanın
Sea Breeze kurort şəhərciyinin təsisçisi Emin Ağalarov Instagram hesabında möhtəşəm aksiyaya start verdi!
Hər kəs aksiyada iştirak edərək, Sea Breeze-in ən gözəl komplekslərindən biri olan Park Residences 2 layihəsində hazır mənzil qazanmaq şansı əldə edir.
İştirak üçün şərtlər çox sadədir:
Postu bəyənin
• Postu stories olaraq paylaşın
•⁠ ⁠@eminofficial, @seabreezeresortbaku, @seabreeze.realestate səhifələrinə abunə olun
•⁠ Aksiya postuna istənilən şərh yazın
• Aksiyada 18 yaşdan yuxarı şəxslər iştirak edə bilərlər
•⁠ ⁠⁠İştirakçının hesabı aksiya zamanı ictimaiyyət üçün açıq olmalıdır.
Aksiya oktyabrın 10-dək davam edəcək. Qalib aksiya bitdikdən sonra yeddi gün ərzində təsadüfi seçim vasitəsilə müəyyən ediləcək. Azərbaycan Respublikasının qanunvericiliyinə uyğun olaraq bütün şərtlər və qaydalar haqqında ətraflı məlumatı linkdən əldə etmək olar: https://bit.ly/seabreezepromotionaz

Выиграйте квартиру в Sea Breeze
Основатель города-курорта Sea Breeze Эмин Агаларов в своем инстаграм-аккаунте запустил беспрецедентную акцию!
Любой желающий может принять в ней участие и получить шанс выиграть готовую квартиру в проекте Park Residences 2 – одном из самых красивых комплексов Sea Breeze.
Условия участия – самые простые:
•⁠  ⁠Поставить лайк публикации
•⁠  ⁠Сделать репост поста к себе в сторис
•⁠  ⁠Подписаться на страницы @eminofficial, @seabreezeresortbaku, @seabreeze.realestate
•⁠  ⁠Оставить любой комментарий под постом с акцией
•⁠  ⁠В акции могут участвовать лица старше 18 лет
•⁠  ⁠⁠Аккаунт участника на время проведения розыгрыша должен быть открыт для просмотра.
Акция продлится до 10 октября. Победитель будет определен в течение семи дней после окончания акции с помощью рандомайзера. Подробнее со всеми условиями и правилами согласно законодательству АР можно ознакомиться по ссылке: https://bit.ly/seabreezepromotion