1 və 2 noyabr tarixlərində CaspiMayr qonaqları Pumpkin Fest-ə dəvət edir – dad, sağlamlıq və ilhamın qovuşduğu bir festival. Xəzər sahilində qonaqları qlütensiz və şəkərsiz desertlər, canlı musiqi və handmade məhsulların təqdim olunduğu kənd yarmarkası gözləyir. Giriş sərbəstdir.
Payız ab-havasını qastronomik formatda yaşamaq istəyənlər üçün öncədən sifariş edilə bilən branç menyusu təqdim olunacaq. İştirak haqqı – 1 nəfər üçün 60 AZN, tədbir saat 12:00-dan 16:00-dək keçiriləcək.
Festival çərçivəsində müxtəlif şoular və ustad dərsləri təşkil olunacaq – çörək bişirilməsi, plov, desertlər və uşaqlar üçün yaradıcı məşğələlər. İştirak haqqı – 1 nəfər üçün 20 AZN.

Тёплые осенние дни с CaspiMayr
1 и 2 ноября CaspiMayr приглашает гостей на Pumpkin Fest – уютный фестиваль, где встречаются вкус, здоровье и вдохновение. На берегу Каспия гостей ждут десерты без глютена и сахара, живая музыка и кантри-ярмарка handmade-продуктов. Вход свободный.
Для желающих насладиться атмосферой осени в гастрономическом формате будет предложен бранч, который можно забронировать заранее. Стоимость участия – 60 AZN с человека, время проведения с 12:00 до 16:00.
В рамках фестиваля пройдут шоу и мастер-классы – хлеб, плов, десерты и творческие занятия для детей. Участие – 20 AZN с человека.