Sea Breeze-in satış mütəxəssislərindən ibarət komanda Andrey Ostaninin təlimində
3 və 4 aprel tarixlərində Andrey Ostanin tərəfindən Realty Sales mövzusunda təlim keçirilib. Təlimdə Sea Breeze-in satış mütəxəssislərindən ibarət komanda da iştirak edib.
Andrey Ostanin Rusiya və MDB ölkələrində daşınmaz əmlak bazarı üçün təhsil proqramlarının yaradılması üzrə ixtisaslaşmış Ostanin Group şirkətinin təsisçisi, təcrübəli biznes-təlimçidir.
Sea Breeze komandasının nümayəndələri təlim zamanı ekspertə kurort şəhərciyi barədə məlumat verməklə yanaşı, bu sahənin maraqlı xüsusiyyətlərindən, eləcə də Sea Breeze-in inkişaf perspektivlərindən danışıb, ekspertlə dəyərli təcrübə mübadiləsi aparıblar.

Команда специалистов по продажам Sea Breeze на тренинге Андрея Останина
3 и 4 апреля прошел тренинг Андрея Останина Realty Sales, в котором приняла участие команда менеджеров по продажам Sea Breeze.
Андрей Останин – опытный бизнес-тренер и основатель компании Ostanin Group, специализирующейся на создании образовательных программ для рынка недвижимости России и стран СНГ.
Команда Sea Breeze, в свою очередь, познакомила эксперта с городом-курортом: представители проекта рассказали об интересных особенностях работы, перспективах развития Sea Breeze и обменялись с экспертом ценным опытом.