Nine Senses ilə Yeni il macərası
Nine Senses komandası, 3 yaşdan 15 yaşa qədər gənc dostlar üçün maraqlı və yaddaqalan Yeni il proqramı hazırlayıb.
Sea Breeze Resort-da yerləşən Yaradıcılıq və Şəxsi İnkişaf Mərkəzinin ziyarətçilərinə nə təklif etdiyini sizə təqdim edirik: 23 dekabr saat 11:00-dan 15:00-dək 3-6 yaşlı uşaqlar üçün proqram nümayiş olunacaq. Uşaqları Santa Klaus və onun sevimli köməkçiləri ilə görüş, fərdi fotosessiya, hər kəsin öz Yeni il oyuncağını yaratması üçün Santanın oyuncaq fabrikində master-klass, şahzadə qızlar üçün maskarad balı və oğlanlar üçün isə super qəhrəmanlar paradı gözləyir. Nine Senses, uşaqların hər birini Yeni il hədiyyəsi, Milad süfrəsi və digər sürprizlərlə sevindirəcək.

Новогоднее приключение в Nine Senses
Команда Nine Senses приготовила для юных друзей от 3 до 15 лет увлекательные неповторимые новогодние программы.
Предлагаем подробное описание того, что предлагает самим посетителям Арт-центр творчества и саморазвития в Sea Breeze Resort: 23 декабря с 11:00 до 15:00 будет представлена программа для детей 3-6 лет. Малышей ждет встреча с Санта Клаусом и его неотразимыми помощниками, индивидуальная фотосессия, мастер-класс на фабрике игрушек Санты, где каждый создаст свою новогоднюю игрушку, бал -маскарад для девочек-принцесс и парад супергероев для мальчишек. Также всех детей ждут новогодние подарки, рождественское застолье и прочие сюрпризы.
Для регистрации и дополнительной информации, пожалуйста, обращайтесь по номеру: 055 255 54 12 (WhatsApp).