Dekabrın 9-da Moskvanın aparıcı tədbir məkanlarından olan “Октябрь” kinoteatrında 7-ci beynəlxalq Woman Who Matters forumu keçirilib.
Konfransda qonaq ekspert qismində Sea Breeze Resort-un kommersiya üzrə direktor müavini Ena-Kameliya Məlikova çıxış edib.
Müzakirə zamanı Ena-Kameliya daşınmaz əmlak sahəsi üzrə dəyərli bilik və təcrübələrini bölüşüb, qadınların biznesdəki roluna toxunub, eləcə də sağlam həyat tərzi mövzusu üzrə panel çıxışları çərçivəsində Sea Breeze Resort-da sağlamlığın və daxili harmoniyanın qorunması üçün təqdim olunan bütün imkanlardan bəhs edib.

9 декабря на одной из главных событийных площадок Москвы – в кинотеатре «Октябрь» – прошел 7 международный форум Woman Who Matters.
Эна-Камелия Меликова, заместитель коммерческого директора в Sea Breeze Resort, выступила на конференции в качестве приглашенного эксперта.
В рамках дискуссии Эна-Камелия поделилась ценными знаниями и опытом в сфере недвижимости, затронула тему роли женщины в бизнесе, а также в рамках секции о здоровом образе жизни были озвучены все возможности, которые Sea Breeze Resort предоставляет для поддержания здорового тела и духа.