Dekabrın 9-da Moskvanın aparıcı tədbir məkanlarından olan “Октябрь” kinoteatrında 7-ci beynəlxalq Woman Who Matters forumu keçirilib.
Konfransda qonaq ekspert qismində Sea Breeze Resort-un kommersiya üzrə direktor müavini Ena-Kameliya Məlikova çıxış edib.
Müzakirə zamanı Ena-Kameliya daşınmaz əmlak sahəsi üzrə dəyərli bilik və təcrübələrini bölüşüb, qadınların biznesdəki roluna toxunub, eləcə də sağlam həyat tərzi mövzusu üzrə panel çıxışları çərçivəsində Sea Breeze Resort-da sağlamlığın və daxili harmoniyanın qorunması üçün təqdim olunan bütün imkanlardan bəhs edib.

On December 9, the 7th international Woman Who Matters Forum was held at one of the main event venues in Moscow, the «Октябрь» cinema.
Ena-Kameliya Melikova, Deputy Commercial Director at Sea Breeze Resort, spoke as a guest expert at the conference.
During the discussion, Ena-Kameliya shared valuable knowledge and experience in the real estate industry and also touched on the role of women in business. Besides, in the section on a healthy lifestyle, she talked about all the opportunities that Sea Breeze Resort provides to maintain a healthy body and spirit.