Sea Breeze-in iştirakı ilə “Sahibkarlıq dərsi 2.0” konfransı
Aprelin 17-də Moskvada, “RBC Event Center”də Emin Ağalarovun iştirakı ilə “Sahibkarlıq dərsi 2.0” konfransı keçiriləcək.
“Sahibkarlıq dərsi” konfransında kiçik və orta biznes üçün real hadisələr, strategiyalar və məlumatları bölüşən ekspert sahibkarlar iştirakı edirlər. İştirakçılar məruzəçilərə suallar vermək, biznesdəki problem və çətinlikləri müzakirə etmək imkanı əldə edəcəklər.
Sea Breeze şirkətinin təsisçisi, Agalarov Development şirkətinin prezidenti Emin Ağalarov “Biznesi yeni zirvələrə apara bilən lideri necə hazırlamaq olar?” mövzusunda təqdimatla çıxış edəcək və şirkətin flaqman layihəsi olan Sea Breeze Resort şəhərciyinin nümunəsindən istifadə edərək həyata keçirilən layihələri paylaşacaq.

On April 17 in Moscow, at the RBC Event Center, the conference “Entrepreneurial Class 2.0” will be held with the participation of Emin Agalarov.
“Entrepreneurial Class” is a conference for small and medium-sized businesses with the participation of expert entrepreneurs who share real cases, strategies and insights. Participants will have the opportunity to ask the speakers questions and discuss problems and challenges in business.
Founder of Sea Breeze, President of Agalarov Development Emin Agalarov will give a presentation “How to educate a leader who can lead a business to new heights?” and will share implemented cases using the example of the Sea Breeze Resort city, the company’s flagship project.