Sea Breeze-in iştirakı ilə “Sahibkarlıq dərsi 2.0” konfransı
Aprelin 17-də Moskvada, “RBC Event Center”də Emin Ağalarovun iştirakı ilə “Sahibkarlıq dərsi 2.0” konfransı keçiriləcək.
“Sahibkarlıq dərsi” konfransında kiçik və orta biznes üçün real hadisələr, strategiyalar və məlumatları bölüşən ekspert sahibkarlar iştirakı edirlər. İştirakçılar məruzəçilərə suallar vermək, biznesdəki problem və çətinlikləri müzakirə etmək imkanı əldə edəcəklər.
Sea Breeze şirkətinin təsisçisi, Agalarov Development şirkətinin prezidenti Emin Ağalarov “Biznesi yeni zirvələrə apara bilən lideri necə hazırlamaq olar?” mövzusunda təqdimatla çıxış edəcək və şirkətin flaqman layihəsi olan Sea Breeze Resort şəhərciyinin nümunəsindən istifadə edərək həyata keçirilən layihələri paylaşacaq.

17 апреля в Москве, на площадке «Центр событий РБК», состоится конференция «Предпринимательский класс 2.0» с участием Эмина Агаларова.
«Предпринимательский класс» – конференция для малого и среднего бизнеса с участием экспертов-предпринимателей, которые делятся реальными кейсами, стратегиями и инсайтами. У участников будет возможность задать спикерам вопросы, обсудить проблемы и вызовы в бизнесе.
Основатель Sea Breeze, президент Agalarov Development Эмин Агаларов выступит с докладом «Как воспитать лидера, который сможет вести бизнес к новым вершинам?» и поделится реализованными кейсами на примере города-курорта Sea Breeze Resort, ведущего проекта компании.