18 may tarixində Sea Breeze-də kurort şəhərciyi həyatının səbirsizliklə gözlənilən hadisəsi – Sea Breeze Marina-nın təntənəli açılışı baş tutacaq.
Sea Breeze-in təsisçisi və sahibi Emin Ağalarov rəmzi qırmızı lent kəsimini edəcək və bu möhtəşəm layihəni təqdim edəcək. Qonaqları DJ-set, The Excellent Music Band-dən canlı musiqi, axşam atəşfəşanlığı və mövzuya uyğun əyləncələr gözləyir. Qonaqların toplanması saat 17:00-dan etibarən başlayır.
Açılış çərçivəsində Azərbaycan Yelkənli İdman Federasiyası tərəfindən 6 yaşdan yuxarı uşaqlar üçün ustad dərsləri təşkil olunacaq. Balaca yelkənçilər sahildə qısa təlim kursu keçərək gələcək məşğələlər üçün yelkən məktəbinə yazıla biləcəklər.
Ustad dərsində iştirak etmək üçün bu linkə daxil olaraq qeydiyyat formasını doldurmaq lazımdır:
https://forms.gle/mkBfujaXY3EEaYrQ9
Sea Breeze Marina Azərbaycanda yaradılmış ilk özəl yaxt klubudur və 60+ yaxtanı qəbul etmək gücünə malikdir. Yaxtlar üçün nəzərdə tutulmuş bu liman Marina Village adlı füsunkar kvartalın bir hissəsi olacaq. Sea Breeze Marina ərazisində yaxt limanından əlavə gəzinti bulvarı, istirahət üçün yaşıllıq zonaları, fudkort sahələri və alış-veriş xiyabanı da mövcuddur.

Открытие яхт-клуба Sea Breeze Marina
18 мая в Sea Breeze состоится торжественное открытие Sea Breeze Marina – долгожданное событие в жизни города-курорта.
Основатель и владелец Sea Breeze Эмин Агаларов разрежет красную ленту и представит долгожданный проект. Гостей ждут dj-сет и живая музыка от The Excellent Music Band, вечерний праздничный салют и тематические активности. Сбор гостей с 17.00
В рамках открытия пройдут мастер-классы от Федерации парусного спорта для детей от 6 лет: юные яхтсмены смогут пройти короткий курс на берегу и записаться в школу яхтинга для дальнейших занятий.Чтобы записаться на мастер-класс, нужно заполнить форму для участия: https://forms.gle/mkBfujaXY3EEaYrQ9
Sea Breeze Marina – первый частный яхт-клуб в Азербайджане, рассчитанный на 60+ яхт. Причал для яхт станет частью живописного квартала Marina Village. На территории Sea Breeze Marina помимо причала для яхт обустроены бульвар для прогулок, обзорные зеленые места для отдыха, фудкорт-зоны и шопинг-аллея.