Xəzərin sahilində əmlak almaq istəyənlər üçün Sea Breeze Yeni il aksiyası elan edir!
15 noyabr-31 dekabr 2025-ci il tarixlərində 15%-dən başlayaraq ilkin ödənişlə 10 ilə qədər xüsusi ipoteka proqramı qüvvədədir.
Yeni ilə özəl olaraq 2 qat ƏDV də qazanacaqsınız: Sea Breeze geri ödənilən standart ƏDV məbləğinə (ƏDV məbləğinin 30%-i) bərabər əlavə keşbek qaytarır və bu da mənzil alışını daha da əlverişli edir.
Əlavə şərtlər:
— Müştərilər aylıq ödəniş rəsmi əmək haqqından 90%-dən çox olmamaq şərti ilə ipoteka ilə mənzil ala bilərlər. — Azərbaycan ərazisində yerləşən rəsmi Sea Breeze satış ofislərində əmlak almaqla aksiyada iştirak etmək olar.
— Aksiya yalnız Sea Breeze (Nardaran Invest) layihələrinə şamil edilir. Tərəfdaş layihələr üçün qüvvədə deyil.
— Bu aksiyada aşağıdakı yaşayış kompleksləri iştirak edir: Lighthouse 2, Polo Residences, Park Residences 2, Park Residences 3, Park Residences 4, Gardens Residences, Miami Residence, Park Lane, Prime Residence, Prime Residence 2, Paradise və Sky Park.
— Aksiya şərtləri eyni vaxtda qüvvədə olan digər təkliflərlə birləşdirilə bilməz.
Yeni ildə xəyallar gerçək olur. Siz də arzularınızı sonraya saxlamayın və elə bu il arzusunda olduğunuz dəniz sahilində evi əldə etməyə tələsin.

Sea Breeze объявляет новогоднюю акцию для покупателей недвижимости в городе-курорте на берегу Каспия!
С 15 ноября по 31 декабря 2025 года действует специальная программа ипотечного кредитования сроком до 10 лет при первоначальном взносе от 15%.
Уникальное новогоднее преимущество — 2X ƏDV: компания Sea Breeze возвращает кешбэк в размере стандартного возвратного НДС (30% от суммы НДС), делая покупку ещё выгоднее.
Дополнительные условия:
— Клиент может приобрести квартиру в ипотеку при условии, что ежемесячный платеж не превышает 90% его официальной заработной платы.
— Принять участие в акции можно при покупке недвижимости в официальных офисах продаж Sea Breeze, расположенных на территории Азербайджана.
— Акция распространяется только на проекты Sea Breeze (Nardaran Invest). Партнерские проекты в ней не участвуют.
— В акции принимают участие жилые комплексы Lighthouse 2, Polo Residences, Park Residences 2, Park Residences 3, Park Residences 4, Gardens Residences, Miami Residence, Park Lane, Prime Residence, Prime Residence 2, Paradise и Sky Park.
— Акционные условия не суммируются с другими предложениями, действующими одновременно.
Новый год — время, когда мечты должны сбываться. Начните его с исполнения самой главной мечты — о доме у моря.