Redis Business Class-ın nümayəndə heyəti Sea Breeze-də
Rusiya pərakəndə satış bazarının aparıcı simalarının qapalı klubu olan Moskva Redis Business Class-ın nümayəndələri Sea Breeze-ə səfər ediblər. Qonaqlar kurort şəhəri ilə tanış olub, qarşılıqlı tanışlıq tədbirində iştirak edib və Xəzər dənizinin sahilində xoş vaxt keçiriblər.
2013-cü ildən etibarən Redis Business Class qapalı klubu Rusiya pərakəndə satış şirkətlərinin sahiblərini və top menecerlərini birləşdirir. Klub üzvləri sahə üzrə aktual məlumatlar almaqla bərabər, təcrübə mübadiləsi aparır və biznesin inkişafı istiqamətində faydalı görüşlər keçirirlər.
Redis Business Class klubunun nümayəndə heyəti Sea Breeze kompleksi boyunca ekskursiyada da iştirak ediblər. Shore House-da satış direktoru Ena-Kameliya Məlikova qonaqlar üçün təqdimat ilə çıxış edib, daha sonra restoranda işgüzar şam yeməyi təşkil olunub.

Sea Breeze was visited by representatives of Moscow's Redis Business Class, a closed club for leading players in Russian retail. The guests got acquainted with the resort city, took part in effective networking and had a pleasant time on the shores of the Caspian Sea.
The Redis Business Class is a closed club and since 2013, it has united owners and top managers of Russian retail companies. Club members receive up-to-date information and exchange experiences, hold productive meetings with benefits for business.
The Redis Business Class delegation took a tour of the Sea Breeze complex. Sales Director Ena-Kamelia Melikova gave a presentation to the guests at Shore House, which was followed by a business dinner.