Redis Business Class-ın nümayəndə heyəti Sea Breeze-də
Rusiya pərakəndə satış bazarının aparıcı simalarının qapalı klubu olan Moskva Redis Business Class-ın nümayəndələri Sea Breeze-ə səfər ediblər. Qonaqlar kurort şəhəri ilə tanış olub, qarşılıqlı tanışlıq tədbirində iştirak edib və Xəzər dənizinin sahilində xoş vaxt keçiriblər.
2013-cü ildən etibarən Redis Business Class qapalı klubu Rusiya pərakəndə satış şirkətlərinin sahiblərini və top menecerlərini birləşdirir. Klub üzvləri sahə üzrə aktual məlumatlar almaqla bərabər, təcrübə mübadiləsi aparır və biznesin inkişafı istiqamətində faydalı görüşlər keçirirlər.
Redis Business Class klubunun nümayəndə heyəti Sea Breeze kompleksi boyunca ekskursiyada da iştirak ediblər. Shore House-da satış direktoru Ena-Kameliya Məlikova qonaqlar üçün təqdimat ilə çıxış edib, daha sonra restoranda işgüzar şam yeməyi təşkil olunub.

Sea Breeze посетили представители московского Redis Business Class – закрытого клуба для ведущих игроков российского ритейла. Гости познакомились с городом-курортом, приняли участие в эффективном нетворкинге и приятно провели время на берегу Каспийского моря.
Закрытый клуб Redis Business Class c 2013 г. объединяет владельцев и топ-менеджеров российских розничных компаний. Участники клуба совместно получают актуальную информацию и обмениваются опытом, проводят продуктивные встречи с пользой для бизнеса.
Для делегации Redis Business Class прошла экскурсия по территории комплекса Sea Breeze. Директор по продажам Эна-Камелия Меликова провела для гостей презентацию в Shore House, после чего в ресторане состоялся деловой ужин.