Sea Breeze ReExpo Moskva Beynəlxalq daşınmaz əmlak və investisiya sərgisində
21-23 sentyabr tarixlərində Moskvada Rusiyanın ən böyük daşınmaz əmlak sərgisi ReExpo – Real Estate Russia keçirilib. Tədbir Crocus Expo-da təşkil olunub.
Bu ixtisaslaşdırılmış sərginin əsas məqsədi qlobal investisiya imkanlarına malik daşınmaz əmlak layihələrini təşviq etməkdir. Sərgidə müxtəlif ölkələrdən onlarla şirkət iştirak edib, onlar ziyarətçilərə geniş çeşiddə yaşayış və kommersiya təyinatlı daşınmaz əmlak təqdim ediblər.
Sərgi çərçivəsində spiker paneli təşkil olunub, həmən paneldə Sea Breeze nümayəndələri çıxış ediblər və tikilməkdə olan layihələr, uğurlu investisiya nümunələri barədə danışıblar.

21-23 сентября в Москве состоялась крупнейшая выставка недвижимости России ReExpo – Real Estate Russia. Мероприятие было организовано в Crocus Expo.
Главная цель данной специализированной выставки – продвигать проекты в сфере недвижимости с глобальными инвестиционными возможностями. На выставке приняли участие десятки компаний из разных стран, они представили посетителям широкий спектр жилой и коммерческой недвижимости.
В рамках выставки была организована панель спикеров, на которой также выступили представители Sea Breeze и рассказали о строящихся проектах, успешных кейсах инвестирования.