İyunun 5 və 6-da Bakı Enerji Həftəsi çərçivəsində Bakı Konqres Mərkəzində Xəzər regionunda enerji sektoru üzrə ən mühüm tədbirlərdən biri olan 29-cu Bakı Enerji Forumu keçirilib.
Sea Breeze-in sponsorluğu ilə keçirilmiş tədbir zamanı Konqres Mərkəzinin foyesində qonaqları kurort şəhərciyinin flaqman layihəsi olan Caspian Dream Liner-in maketi qarşılayıb.
Həmçinin iyunun 5-də forumun qonaqları üçün Sea Breeze ərazisinə ekskursiya təşkil olundu, axşam isə dəniz sahilində yerləşən dəbdəbəli “Event Hall”da qala şam yeməyi baş tutdu. Sea Breeze mütəxəssisləri sənayenin ən mühüm tədbirinə sponsorluq etdiklərinə görə fəxri mükafata layiq görülüblər, marketinq şöbəsinin müdiri isə qısa müsahibədə kurort şəhərinin xüsusiyyətlərindən danışıb.

Sea Breeze – спонсор Бакинского энергетического форума
5 и 6 июня в Бакинском Конгресс Центре в рамках Бакинской энергетической недели состоялся 29-й Бакинский энергетический форум – одно из важнейших мероприятий Каспийского региона в энергетической сфере.
Sea Breeze выступил спонсором мероприятия. В холле Конгресс Центра гостей встречал макет флагманского проекта города-курорта – Caspian Dream Liner.
Также 5 июня состоялась обзорная экскурсия по территории Sea Breeze для гостей форума, а вечером – гала-ужин в шикарном пространстве Event Hall на берегу моря. Специалисты Sea Breeze получили почетную награду за спонсорство важнейшего в отрасли мероприятия, а руководитель отдела маркетинга рассказал об особенностях города-курорта в небольшом интервью.