Londonda, Azərbaycan Respublikasının Birləşmiş Krallıqdakı Səfirliyində keçirilmiş Sea Breeze layihəsinin rəsmi təqdimat mərasiminə 120-dən çox qonaq iştirak etdi.
Azərbaycanın Böyük Britaniyadakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri Elin Süleymanovun dəstəyi ilə təşkil edilmiş tədbirdə daşınmaz əmlak və investisiya sahəsində aparıcı şirkətlərin nümayəndələri bir araya gəldi.
Gecənin əsas məqamı Sea Breeze şirkətinin sahibi və təsisçisi Emin Ağalarovun çıxışı oldu. O, təqdimatında layihənin strateji baxışını, miqyasını və memarlıq konsepsiyasını qonaqların diqqətinə çatdırmaqla bərabər, uzunmüddətli investisiya potensialını vurğuladı.

Sea Breeze официально представлен в Посольстве Азербайджана в Лондоне
Более 120 гостей собрались в Посольстве Азербайджанской Республики в Лондоне на официальной презентации проекта Sea Breeze в Великобритании.
Мероприятие прошло при поддержке Чрезвычайного и Полномочного Посла Азербайджана в Великобритании Элина Сулейманова и объединило представителей ведущих компаний в сфере недвижимости и инвестиций.
Ключевым моментом вечера стало выступление владельца и основателя Sea Breeze Эмина Агаларова. В своей презентации он представил стратегическое видение проекта, его масштаб и архитектурную концепцию, а также подчеркнул долгосрочный инвестиционный потенциал.