Sea Breeze Resort-da turizm agentliklərinin nümayəndələri üçün təqdimat keçirilib
Aprelin 2-də "Grand Hall"da yerli turizm agentlikləri üçün Sea Breeze Resort ərazisində yerləşdirmə imkanlarına həsr olunmuş təqdimat keçirilib.
Sea Breeze Hospitality komandası tərəfindən təşkil olunan tədbir regionun aparıcı turizm şirkətlərinin nümayəndələrini bir araya gətirib. Təqdimat çərçivəsində iştirakçılara kurort-şəhərdəki bütün yerləşdirmə növləri — müasir studiyalardan tutmuş geniş apartamentlərə qədər ətraflı məlumat verilib. Görüş zamanı əməkdaşlıq şərtlərinə, o cümlədən müqavilələrin bağlanması prosesinə, tarif siyasətinə və Sea Breeze ilə iş birliyinin üstünlüklərinə xüsusi diqqət yetirilib.
İşgüzar hissədən sonra qonaqlar Sea Breeze Resort ərazisi üzrə tanışlıq ekskursiyasına dəvət olunublar. İştirakçılar kurortun infrastrukturunu, xidmət səviyyəsini və unikal atmosferini şəxsən qiymətləndirmək imkanı əldə ediblər ki, bu da onlara təqdim olunan turizm məhsulu və onun müştərilər üçün yaratdığı imkanlarla daha yaxından tanış olmağa şərait yaradıb.
Bu cür görüşlər tərəfdaşlıq münasibətlərinin inkişafının mühüm tərkib hissəsidir və turizm bazarı ilə əməkdaşlığı möhkəmləndirməyə kömək edərək birgə inkişaf və uğurlu layihələr üçün yeni perspektivlər açır.

В Sea Breeze Resort состоялась презентация для представителей туристических агентств
2 апреля в Grand Hall состоялась презентация, посвящённая возможностям размещения на территории Sea Breeze Resort для местных туристических агентств.
Мероприятие было организовано командой Sea Breeze Hospitality и собрало представителей ведущих туркомпаний региона. В рамках презентации участникам была подробно представлена информация обо всех типах размещения в городе-курорте: от современных студий до просторных апартаментов. Особое внимание в ходе встречи было уделено условиям сотрудничества, включая процесс заключения контрактов, тарифной политике и преимуществам работы с Sea Breeze.
После деловой части гостей пригласили на ознакомительную экскурсию по территории. Участники смогли лично оценить инфраструктуру, уровень сервиса и уникальную атмосферу города-курорта, что позволило им глубже познакомиться с продуктом и его возможностями для клиентов.
Подобные встречи являются важной частью развития партнёрских отношений и позволяют укреплять сотрудничество с туристическим рынком, открывая новые перспективы для совместного роста и успешных проектов.