Nikki Beach Hospitality Group bildirib ki, Sea Breeze Resort-da məşhur Nikki Beach Club bu il iyul ayının əvvəlində açılacaq. Yay əyləncə proqramına məşhur "Amazing Sundays", dünyaşöhrətli "White Party", həftə sonları canlı musiqi və 23-28 iyulda "DREAM Fest" beynəlxalq musiqi festivalı və Azərbaycan Qran Prisi çərçivəsində xüsusi tədbirlər daxildir. "Nikki Beach"in öz şərab zirzəmisi olan restoranı, şezlonqları olan hovuzu, istirahət zonaları və açıq hava barı da olacaq.
Daim inkişaf edən və gündən-günə genişlənən "Sea Breeze Resort"da Nikki Beach kurortu və daimi çimərlik klubu 2025-ci ildə açılacaq.
Qonaqlara altı ədəd suüstü bunqalo, şəxsi hovuza malik 49 çimərlik villası və təxminən 90 otaq və suit təqdim olunacaq. Villalar həm istirahət, həm də yaşayış üçün nəzərdə tutulub. "Café Nikki", "Escape" və "Soul Lounge" restoranları, həmçinin həyat tərzi butiki və böyük "Nikki Spa" və "Tone Gym" hovuzları istirahət edənlərə dənizkənarı dəbdəbəli kurortdan tam həzz almağa imkan verəcək.

На территории Sea Breeze Resort откроется первый в регионе культовый пляжный клуб Nikki Beach
В летнюю программу развлечений будут включены знаменитые Amazing Sundays, знаковая White Party, живая музыка по выходным и особые мероприятия в рамках международного музыкального фестиваля DREAM Fest 23-28 июля и Гран-при Азербайджана. На территории Nikki Beach будет работать ресторан с собственным винным погребом, бассейн с лежаками, лаундж-зоны и бар outdoor.
Курорт и постоянный пляжный клуб Nikki  Beach на территории расширяющегося Sea Breeze Resort откроется в 2025 году.
Гостям будут предоставлены шесть бунгало над водой, 49 пляжных вилл с частными бассейнами и около 90 номеров и сьютов. Виллы будут доступны как для отдыха, так и для проживания. Рестораны Café Nikki, Escape и Soul Lounge, а также лайфстайл-бутик и два больших бассейна Nikki Spa и Tone Gym позволят отдыхающим в полной мере насладиться люксовым морским курортом.