Sea Breeze Moskvada keçirilən INVEST DUBAI EXPO sərgisinin baş sponsoru oldu
8-9 sentyabr tarixlərində Moskvada The Carlton otelində INVEST DUBAI EXPO (IDE) beynəlxalq sərgisi keçirilib.
Sərgi daşınmaz əmlak bazarı barədə ən son tendensiyaları, yeni layihələr haqda məlumatı özündə cəmləyib.
IDE iştirakçıları sahibkarlar və investorlar netvorkinqinin bir hissəsi olmaq, qapalı auksionda iştirak etmək və daşınmaz əmlak alarkən real endirimlərdən faydalanmaq kimi unikal fürsətlər əldə ediblər.
Layihənin təsisçisi və developeri Emin Ağalarov tədbirin ilk günündə Sea Breeze-in inkişaf tarixindən, eləcə də yaxın gələcək üçün planlardan və yeni layihələrdən danışıb. Sea Breeze Resort-un satış və investisiyalar üzrə direktoru Ayaz Tağıyev də spikerlər panelində çıxış edərək Azərbaycanın, xüsusən də kurort şəhərciyimizin investisiya cəlbediciliyi mövzusunu müzakirə edib.

Sea Breeze стал генеральным спонсором INVEST DUBAI EXPO в Москве
8-9 сентября в Москве в отеле The Carlton состоялась международная выставка INVEST DUBAI EXPO (IDE).
Это были два дня полного погружения на рынок недвижимости, ознакомление с новыми проектами и актуальными тенденциями!
Участники IDE получили уникальную возможность стать частью нетворкинга для предпринимателей и инвесторов, занять место на закрытом аукционе, а также воспользоваться реальными скидками при заключении сделок.
Об истории развития Sea Breeze, а также о планах на ближайшее будущее и новых проектах в первый же день мероприятия рассказал основатель и девелопер проекта Эмин Агаларов. Директор по продажам и инвестициям Sea Breeze Resort Аяз Тагиев также выступил на панели спикеров и раскрыл тему инвестиционной привлекательности Азербайджана и, в частности, нашего курортного поселка.