Sea Breeze Moskvada keçirilən INVEST DUBAI EXPO sərgisinin baş sponsoru oldu
8-9 sentyabr tarixlərində Moskvada The Carlton otelində INVEST DUBAI EXPO (IDE) beynəlxalq sərgisi keçirilib.
Sərgi daşınmaz əmlak bazarı barədə ən son tendensiyaları, yeni layihələr haqda məlumatı özündə cəmləyib.
IDE iştirakçıları sahibkarlar və investorlar netvorkinqinin bir hissəsi olmaq, qapalı auksionda iştirak etmək və daşınmaz əmlak alarkən real endirimlərdən faydalanmaq kimi unikal fürsətlər əldə ediblər.
Layihənin təsisçisi və developeri Emin Ağalarov tədbirin ilk günündə Sea Breeze-in inkişaf tarixindən, eləcə də yaxın gələcək üçün planlardan və yeni layihələrdən danışıb. Sea Breeze Resort-un satış və investisiyalar üzrə direktoru Ayaz Tağıyev də spikerlər panelində çıxış edərək Azərbaycanın, xüsusən də kurort şəhərciyimizin investisiya cəlbediciliyi mövzusunu müzakirə edib.

The international exhibition INVEST DUBAI EXPO (IDE) was hosted at The Carlton Hotel in Moscow on September 8 and 9.
These two days were spent completely immersed in the real estate business, learning about new developments and current trends!
IDE participants had the unique opportunity to network with entrepreneurs and investors, participate in a closed auction, and receive discounts when concluding deals.
On the first day of the event, Emin Agalarov, the project's founder and developer, spoke about the history of the project's development as well as goals for the near future and new initiatives. Ayaz Taghiyev, Director of Sales and Investments at Sea Breeze Resort, also appeared on the speakers panel, discussing the investment attractiveness of Azerbaijan and, in particular, our residential complex.